Autor Wątek: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy  (Przeczytany 5649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nygus

  • Gość
Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« dnia: 01-04-2006, 18:29:17 »
Po odjęciu klem automat przestał funkcjonowac jak należy. Kiedyś, ktoś pisał jak tę opcję przywrócić - niestety nie udało mi się znaleźć w archiowum.

Dla jasności - chodzi o otwieranie/zamykanie szyby, jednym kilknięciem przycisku.

ave409

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #1 dnia: 01-04-2006, 18:45:32 »
Jesli dobrze rozumiem to AVE SOL ma taką opcje tylko dla szyb kierowcy.

Musisz raz przytrzymac guzik i szyby same lecą w doł/górę .

pozdrawiam

Lord D4

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #2 dnia: 01-04-2006, 18:48:41 »
Jesli dobrze rozumiem to AVE SOL ma taką opcje tylko dla szyb kierowcy.

Musisz raz przytrzymac guzik i szyby same lecą w doł/górę .

pozdrawiam

Nie tylko SOL --> wszystkie tak mają. Tylko ja zrozumiałem, że "przedmiotowa" nie ma tego już na żadnym oknie. Nie przypuszczałem jednak, że zdjęcie klem może mieć coś do rzeczy - u mnie w starej 1.6 ściągali i nic się nie stało. ???

Nygus

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #3 dnia: 01-04-2006, 18:51:07 »
Jesli dobrze rozumiem to AVE SOL ma taką opcje tylko dla szyb kierowcy.

Musisz raz przytrzymac guzik i szyby same lecą w doł/górę .

pozdrawiam

Tak było do momentu odłączenia klem. Obawiam się, że "cuś" się rozprogramowało. Była na to jakiś prosty sposób, ale nie mogę się tego dokopać.

Bobikos

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #4 dnia: 01-04-2006, 19:32:41 »
Ja też miałem coś takiego po wymiane akumulatora. Otworzyłem okno po końca po czym kilka razy jeszcze wtej pozycji naciskałem otwieranie (chyba 3 albo 5) po czym zamknąłem i też jeszcze kilka razy naciskałem zamykanie i już działa. Może u Ciebie też pomoże.

sp0rting

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #5 dnia: 01-04-2006, 19:34:49 »
z tego co pamietam trzeba bylo przytrzymać dłużej jakies 30 sec. po zamknieciu sie okna potem funkcja AUTO sie uaktywni.
z ciekawostek jeszcze jest mozliwosc zamkniecia okien po wylaczeniu silnika i zaplonu sprawdzcie sobie (przed otwarciem drzwi).


Nygus

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #6 dnia: 01-04-2006, 19:38:38 »
z ciekawostek jeszcze jest mozliwosc zamkniecia okien po wylaczeniu silnika i zaplonu sprawdzcie sobie (przed otwarciem drzwi).

mógłbyś rozwinąć myśl?
o jakiej wersji auta mówimy?

Lord D4

  • Gość
Odp: Automat. zamykanie/otwieranie okna kierowcy
« Odpowiedź #7 dnia: 01-04-2006, 20:31:39 »
z tego co pamietam trzeba bylo przytrzymać dłużej jakies 30 sec. po zamknieciu sie okna potem funkcja AUTO sie uaktywni.
z ciekawostek jeszcze jest mozliwosc zamkniecia okien po wylaczeniu silnika i zaplonu sprawdzcie sobie (przed otwarciem drzwi).

Żadna to ciekawostka - działa to jakieś 30s. Wystarczy popatrzeć jak długo swieci się podświetlenie napisu AUTO. Fany bajer, bo podjeżdżasz na parking, wyłaczasz zapłon i widzisz, ze masz otwarte okno. Pociagasz przycisk i możesz wysiadać.


 

Beesafe.pl