.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Dla klientów liczy się jakość i cena

(1/3) > >>

Jackal:
Klienci kształtują swoje wyobrażenie o markach samochodowych przede wszystkim w oparciu o jakość oraz cenę- takie są wyniki badań przeprowadzonych przez amerykańską firmęBooz Allen Hamilton. Oznacza to, że strategia marketingowa, która nie kładzie odpowiedniego nacisku na atrybuty auta i jego wartość, może okazać sięnietrafiona. Evan Hirsh, wicedyrektor Booz Allen Hamilton, jest zdania, że nie opłaca sięwydawać na reklamę, która kładzie nacisk na sferęobyczajową lub ma siępodobać klientowi. Takie przesłanie nie pokrywa sięz argumentami, jakie skłaniają klienta do kupna samochodu.

A Was co skłoniło do kupienia własnie tego auta którym jeździcie?? Dlaczego Toyota?

adam:
Niezawodność.Opinie,między innymi Wasze Forumowiczów.Niezły zrywny silnik do miejskiej jazdy.Poza tym to miała być Corolla ( wymarzona??) ale w maju nie było już BASE, a na FL
sierpień za póżno i zabrakło by trochękasy.
Zresztą " co sięodwlecze to nie uciecze"

YARIS BLUE 1,3

Ps.Jackal co to znaczy opiekun działu??? :shock: ::szczena::

Jackal:

--- Cytat: Adam ---Jackal co to znaczy opiekun działu???
--- Koniec cytatu ---

Dlaczego mnie pytasz, ja tego nie wymyśliłem.

Wcześniej byłem moderatorem działu news (nie prosiłem o to, być może jednak z uwagi na stare forum i moje newsy, przyznano mi taki "tytuł"), po zmianach z ostatniego weekendu przestałem być moderatorem (nieoficjalnie wiem, że byłem zbyt krnąbrny wobec adminów). Dział "News" zmienił nieco nazwę, a ja zostałem jego opiekunem, cokolwiek to znaczy w zamyśle adminów.

Ponieważ nie mam już takich możliwości jak moderator, jestem zwykłym użytkownikiem forum, więc każdy może zamieszczać ciekawe jego zdaniem newsy, a mi nic do tego - taki ze mnie opiekun  :roll:

PS
GratulujęYarisa Blue !!!

adam:
Jackal, ja to wszystko " obserwuję" na bierząco od maja, tylko za "stary" jestem na te podchody i nie bardzo chce mi sięw to mieszać.
Pytanie było trochętakie  :wink:  bo ta "zaszczytna nominacja" rozśmieszyła mnie do łez.
Ale widze że "IDZIE NOWE" może jeszcze będzie OK.

POZDRO.

otis:
co mnie skłoniło do zakupu toyoty? głównie słynna niezawodność oraz dynamiczne silniki. odkąd sięgam pamięcią zawsze marzyłem o corolli, i gdy ją wreszcie mam nie mogęsięnacieszyć  :-D  :-D  :-D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej