.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Hilux News

(1/2) > >>

ayrsen:
Nowa moc w nowej Toyocie Hilux
 
W nowej Toyocie Hilux wprowadzono dwa nowe silniki D-4D - 3.0 D-4D /171 KM i 343 Nm/ oraz 2.5 D-4D /120 KM i 325 Nm/, które zastąpiły silniki stosowane dotychczas.

Oba nowo wprowadzone silniki spełniają wymagania Euro IV i zapewniają połączenie przyjemności z jazdy oraz niskiego zużycia paliwa. Dodatkowo, zmiany w modelu Hilux objęły zmiany stylistyczne, owocujące bardziej wyrazistą stylistyką

Klienci do wyboru będą mieli dwa rodzaje skrzyni biegów – 5 biegową ręczną lub 4 biegowy automat. Jedynie wersja z silnikiem 3.0 będzie dostępna w wersji z podwójną kabiną. Zgodnie z informacjami od producenta, silnik 3.0 pozwala rozpędzić Toyotę do 170 km/h, przy zachowaniu średniego spalania na poziomie 8.3 l/100km (cykl mieszany, ręczna skrzynia biegów). Co ciekawe, prędkość maksymalna Hilux 3.0 z automatyczną skrzynią biegów to 175 km/h. Tempomat ma również stanowić wyposażenie standardowe wersji 3.0

W wyposażeniu dodatkowym odlaleźć będzie można nawigację /DVD/ z wyświetlaczem dotykowym, zintegrowanym systemem audio /CD oraz mp3/.

Na wybranych rynkach, Toyota Hilux będzie oferowana w wersji oznaczonej jako SR-X /brak informacji, czy taka wersja będzie dostępna na rynki polskim/. Dostępna jedynie z silnikiem 3.0, wersja SR-X ma mieć w wyposażeniu standardowym skórzaną tapicerkę, nawigację, jak również dedykowany model alufelg oraz orurowanie boczne.

Sprzedaż Toyoty Hilux w Europie ma się rozpocząć na jesieni 2006 a oficjalna premiera nowego modelu nastapi na British International Motor Show, który rozpoczyna się 17 lipca 2006.

ayrsen:
Zdjęcia najnowszego Hilux'a

ayrsen:
Więcej zdjęć nowego Hilux'a ;)

Rolf:
A to nie jest obecny Hilux? Nie widzę żadnych zmian. A na wprowadzenie tych nowych silników to najwyższy czas. Jeśli cena szokująco nie wzrośnie, to wreszcie Hilux powalczy z konkurencją.
Do tej pory właśnie normalnego silnika mu brakowało.

ayrsen:
To nowy Hilux - przynajmniej tak twierdzi oficjalna strona Toyoty... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej