.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Wpadki Toyoty

<< < (27/27)

xavi:
Dzięki za info...
O własnych siłach odpada... Czyli złomowanie to coś innego niż sprzedaż dla handlarza, który "kupi każde auto". Bo czytam sobie na https://mamauto.pl/stary-samochod-zlomowanie-czy-sprzedaz/

Czyli po prostu wybrać ofertę która jest korzystniejsza finansowo - auto szrot lub złomowanie.

AGILESS:
Masz jeszcze opcję wystawienia w takim stanie jak jest na aukcję od kwoty jaka Cię satysfakcjonuje. Możesz się miło zdziwić :)

pastorr:
Niby tak, ale ten kto kupi, jeżeli będzie chciał udowodnić, że auto rzeczywiście jest po wypadku, to będzie musiał brać rzeczoznawcę, bo jeżeli nie to US naliczy podatek z własnej tabeli.
W sumie to będzie już problem tego co kupił samochód i to on będzie musiał brać rzeczoznawcę. W sumie na pewno będzie miał taką wiedzę.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzic: https://mamauto.pl/stary-samochod-zlomowanie-czy-sprzedaz/ tutaj masz rozpisane te dwie opcje.

JanB:
Kolejna akcja serwisowa dotycząca Toyot i Lexusów:
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/lexusy-i-toyoty-do-serwisu-silnik-moze-zgasnac-w-trakcie-jazdy/k5rqxfs

Malan:
Chyba żaden producent nie może umywać rak jak usterka występuje we wszystkich modelach z danej produkcji.  Tym bardziej że często obliguje go do tego prawo i szeroka komunikacja w tym zakresie. Takie wpadki zdarzają się u każdego producenta. Nie wyolbrzymiałem tego faktu jakoś specjalnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej