.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Wpadki Toyoty

<< < (2/27) > >>

Adasko:

--- Cytat: Jackal ---Toyoty też siępsują  - ciąg dalszy

Właściciele Toyot Prius i Lexusów RX300 zostaną wezwani do serwisu w związku z możliwością wadliwego działania przełącznika świateł stopu.

Usterka przełącznika powodować może opóźnienie w zapalaniu sięświateł stopu Priusów i RX300 wyprodukowanych w roku 2004.  
...

W Polsce konieczność wizyty w serwisie dotyczy około 200 właścicieli aut.
--- Koniec cytatu ---

Nie w 2 modelach, ale w 12 i napewno ta usterka występuje także w Corolli, ale ja mam pytanko czy coś wiadomo na temat AVE 2001

pozd
Adasko

Jackal:
Nie mam niestety takich informacji. Nie znalazłem równieć tych 12 modeli, jak coś masz to napisz, albo podaj link.

Jackal:
Toyota wzywa Celiki

W USA rządowa National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) nakazała Toyocie wezwanie do serwisów 92.577 Celic z roczników 2000-2001, z powodu ... zbyt jasno świecących świateł dziennych  :bojjjjjjjjjj

Chyba zrobili tam jakąś akcję, bo niedawno z tego samego powodu wzywano nowiutkie Chevrolety Cobalty.

Oby tylko takie były problemy w Toyotach  :bbravo

Adasko:

--- Cytat: Jackal ---Nie mam niestety takich informacji. Nie znalazłem równieć tych 12 modeli, jak coś masz to napisz, albo podaj link.
--- Koniec cytatu ---

Wiem tylko, że wada przełącznika świateł hamulcowych dotyczy ponad pół miliona różnych modeli, a jakich to chyba zadzwoniędo Toyoty, bo widzę, że na liście nie ma nikogo kto by w serwisie pracował (albo sięnie chce chłopom odpisywać :))

pozd
Adaśko

Jackal:
Znalazłem info na zagranicznych stronach. Faktycznie podali że 12 modeli, ale jakie ??? Z tego co podałem i wyśledziłęm, wiem o 3 czy 4, a nie wszystkie są u nas dostępne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej