Autor Wątek: Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003  (Przeczytany 2737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wujek-p

  • Gość
Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003
« dnia: 15-02-2007, 14:53:10 »
Witam wszystkich

Od niedawna jestem posiadaczem ave  T-25 2003 i prawie wszystko jest OK z małym ALE , szum wiatru i przejeżdżających obok samochodów dochodzi do wnętrza co mnie trochę szokuje w samochodzie niby dość wysokiej  klasy .
Tak pobieżnie wygląda to na uszczelki w drzwiach ,robiłem test z podkładaniem kawałeczka papieru pomiędzy uszczelkę, a karoserię i słabo to wyszło:karteczka jest bardzo słabo przycinana przez drzwi,ledwo się sama tam utrzymuje, a w miejscu dolnej linii okien-przy środkowym słupku( po obu stronach samochodu )uszczelka wcale nie przylega .Uszczelka wygląda na spłaszczoną i prawie się nie odkształca po otworzeniu drzwi (pozostaje spłaszczona)  Proszę o poradę starych wyjadaczy.
Dodam że samochód ma pewną bezwypadkową przeszłość   

Looke

  • Gość
Odp: Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003
« Odpowiedź #1 dnia: 15-02-2007, 16:34:30 »
Dzisiaj sprawdze jak będe jechał do pracy to Ci wieczorkiem napisze.... jeśli nikt nie będzie szybszy.

Looke

  • Gość
Odp: Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003
« Odpowiedź #2 dnia: 17-02-2007, 12:39:16 »
Powiem Ci tak...

Uszczelka generalnie nie jest w kształcie (wężyka) tylko rzeczywiście jest spłaszczona... i odgłosy dochodzą, ale nie żeby aż tak.. musiałeś wcześniej chyba mieć jakiegoś Merola albo Lexa, że teraz tak rażą Ciebie odgłosy z zewnątrz. Podjedź do salony.. pooglądaj swoje uszczelki i porównaj ze swoimi... to będziesz wiedział najlepiej.. bo to że ktoś ci coś napisze to raczej nie będzie to najlepsza pomoc.

Masz benzyne to i tak powinieneś mieć ciszej niż Ja.

Pozdrawiam.

zyzy

  • Gość
Odp: Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003
« Odpowiedź #3 dnia: 19-02-2007, 20:25:46 »
combi powyzej 200 nie da sie jechac gwizdzą lusterka i relingi paranoja

Slavoo

  • Gość
Odp: Czy to możliwe ? szum wiatru ave 2003
« Odpowiedź #4 dnia: 20-02-2007, 18:53:49 »
u mnie jest cisza, a jeśli słychać odgłosy z zewnątrz, to tylko wtedy, gdy jedna z tylnych szyb jest niedomknięta


 

Beesafe.pl