Autor Wątek: Picnic bez problemów..?  (Przeczytany 16615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coobah81

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 765
  • Płeć: Mężczyzna
Picnic bez problemów..?
« dnia: 24-05-2007, 22:46:11 »
Heja!
Czyżby użytkowników Picnica było tak mało czy może nie macie z nimi problemów skoro taka cisza na forum w ich temacie..?
Jak to jest z tymi autkami?

gabriel

  • Gość
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #1 dnia: 29-05-2007, 20:50:47 »
Zawsze są jakieś problemy...
Spotkałem się z kilkoma, ale głównie to eksploatacja.
Generalnie (odpukac) autko OK. Jeżdżę już rok (25tys) i jest dobrze.
Teraz tylko musze klimatyzację napełnic.

robak

  • Gość
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #2 dnia: 16-07-2007, 22:07:45 »
Ja jeżdżę już 5 dzień  :-)  PICNIC z 2000 roku, 2 litry automat. Na razie mam problem z kupnem kilku części: kierunek lewy, halogen lewy i fotele 3 rzędu. No i szukam dojazdówki (w środę będę montował gaz). W necie faktycznie niewiele jest informacji o tych autkach.

czeredrecki

  • Gość
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #3 dnia: 27-08-2007, 15:36:13 »
Ja jeżdżę już 5 dzień  :-)  PICNIC z 2000 roku, 2 litry automat. Na razie mam problem z kupnem kilku części: kierunek lewy, halogen lewy i fotele 3 rzędu. No i szukam dojazdówki (w środę będę montował gaz). W necie faktycznie niewiele jest informacji o tych autkach.


a co tu szukać picnic jest ok .. lać pb , lpg , ropkę kto na co ma i śmigać ... 

Offline wojber

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 332
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #4 dnia: 19-12-2007, 08:41:42 »
Ja jeżdżę już 5 dzień  :-)  PICNIC z 2000 roku, 2 litry automat. Na razie mam problem z kupnem kilku części: kierunek lewy, halogen lewy i fotele 3 rzędu. No i szukam dojazdówki (w środę będę montował gaz). W necie faktycznie niewiele jest informacji o tych autkach.

i jak sie autko na gazie spisuje? ile juz km zrobiłes i jaki gaz montowałes (cena, generacja, nazwa itp) jaki masz przebieg i czy jest jak sadzisz autentyczny? gdzoe w tym autku jest koło zapasowe? prosze o jakas fotke

Offline arekw80

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #5 dnia: 25-09-2018, 22:39:43 »
ja swoim 2,2 td zrobiłem 100 tys km z 1 awaria,,,, przez niedbalstwo poszła guma na przegubie zewnętrznym i to spowodowało potem awarię przegubu.... 1 jedyna awaria i holowanie....kupując autko miało 240 tys a sprzedając miało 340 tys

Offline MADE IN JAPAN

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Picnic bez problemów..?
« Odpowiedź #6 dnia: 03-10-2018, 23:37:26 »
To prawda,ze w wiekszosci eksploatacja - paskii, el.zawieszenia, czyli jak dbasz tak masz.
Ogólnie abs nie moge ogarnąć. Poza tym lać, dbać i jechać.


 

Beesafe.pl