Autor Wątek: Przymiarka  (Przeczytany 14987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Artilis

  • Gość
Przymiarka
« dnia: 27-07-2007, 16:54:53 »
Witam serdecznie toykowiczów sprzedałem swoją corolkę i przymierzam się do kupna picnika (rodzina naciska) :embarassed:, interesuje mnie jak taka toyota zachowuje się na drodze, czy jest produkowana w japonii i czy silnik diesla 2,2 jest produktem japońskim i ogólnie jakieś rady, sugestie  :icon_pray:.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Offline wojber

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 332
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przymiarka
« Odpowiedź #1 dnia: 19-12-2007, 08:43:56 »
przyłaczam sie do prosby o podanie jakis informacji o picniku.... tez na zakupie jestem

ts_Alpin

  • Gość
Odp: Przymiarka
« Odpowiedź #2 dnia: 28-12-2007, 23:54:01 »
to mój post zredagowany w dziale"HIACE"...może nie będę edytował tylko niech ta prośba dotyczy tym razem toyoty Picnik..Czy to autko nadaje się do "tyrania".Prowadzimy mały busines.wozimy narzędzia rozmaite.czy picnik się nada????

Witam.Jakimś dziwnym trafem zakupiłem Transita Connect;)....Chiałbym go jednak ozenić w miarę szybko i zakupić toyote hiace...Zmiana auta dosyć drastyczna bo mam tu tdci,klimy i jeszce Bóg wie co...Ale to jednak ford a w dodatku nowoczesny diesel...Nie stać mnie na posiadanie takiego auta choc pali to jak na lekarstwo ale na zimne zaczynam dmuchać...boję się ze zrobie mu krzywdę a wiem że ford należy do grupy aut które psują się "ot tak" same z siebie.....zdzieram już którąś z kolei toyote i jakoś odzwyczaiłem się(bo miałem w życiu różne wynalazki) od czestych i kosztownych napraw. W związku z tym proszę o szczere opinie na temat auta:
-na co zwrócić uwagę przy kupnie
-jaki silnik polecacie
- ile takie połyka paliwka(nie najważniejsze ale ciekaw mam prawo być;)  )
- co lubi wysiąść(suma sumarum ma prawo bo szukam takiego z lat 95-2002(?) )
Na razie chyba tyle.Pozdrawiam goraco

Aha.Jakie silniki występowały ?jakie moce?

piotrekzlodzi

  • Gość
Odp: Przymiarka
« Odpowiedź #3 dnia: 31-07-2008, 10:22:10 »
Witam serdecznie "picnic-owców" podobnie jak koledzy z tego tematu przymierzam się do kupna czegoś większego niż moja Starletka....oczywiście ma to być Toyota a rodzinka wybrała właśnie Picnic....
mam kilka pytań :
1. jak awaryjność ( czy podobna jak starletka? (czyli żadna))
2. z jakim silnikiem najlepiej kupić (preferuje benzynę - pytam o pojemność)
3. jaki ma apetycik na paliwo,
4. jak dostępność części (zamienników).

Jeśli ktoś jest zainteresowany Starletką z 97 to zapraszam na PW

PatraS

  • Gość
Odp: Przymiarka
« Odpowiedź #4 dnia: 15-11-2010, 01:08:56 »
Witam wszystkich zainteresowanych
Polecam wszystkie modele PICNICa tzn. DIESEL i BENZYNA
Ja sam osobiscie śmigam juz od 2 lat wersją 2.0 benzynka Do tej pory wymieniłem klocki hamulcowe, olej.
Teraz czeka mnie wymiana świec i przewodów WN.

Jedyną wadą PICNICA jest to , że za jakiś czas po kilku naszych zimach układ wydechowy zaczyna nabierać rudego koloru i predzej czy później trzeba bedzie go wymienic. Koszt oryginalnego to masakra ale spokojnie można stosować zamienniki (sam taki posiadam i na razie przez rok czasu jest OK)

Ceny częsci są w przystępnej cenie, napewno tańsze niż do FORDA :)
Moja TOYOTKA spala na trasie ok 8L paliwka, aw mieście ok10L.
Teraz bede robił przymiarke do wstawienia gazu bo jak przystało na typowe Japońskie auto najlepiej siędo tego nadaje( a jeżdziłem juz 6 japończykami) i tylko przy tej marce zostaje :)
« Ostatnia zmiana: 15-11-2010, 01:11:21 wysłana przez PatraS »


 

Beesafe.pl