Autor Wątek: "chyba" chcę Kupić Camry V6 - kilka pytań  (Przeczytany 57681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Odp: "chyba" chcę Kupić Camry V6 - kilka pytań
« Odpowiedź #120 dnia: 11-01-2011, 22:45:06 »
Nie rozumiem podejścia "wolę myśleć, że jest ok", ale to nie mój samochód.  <zolta>

4cars sprawdzę, bo już kilka osób mnie tam wysyłało. Niemniej jednak nie widzę tam zbyt wielu "firmowych" zamienników, a badziewiem zainteresowany nie jestem.

Wolę dołożyć w IC do sprawdzonych od lat rozwiązań.
3VZ.pl



kucharz1982

  • Gość
Odp: "chyba" chcę Kupić Camry V6 - kilka pytań
« Odpowiedź #121 dnia: 12-01-2011, 08:17:39 »
na chwilę obecną nie mam warunków ani środków żeby się tymi nadkolami zająć - jeśli się sypią  :-( więc nie widzę powodu by teraz tam zaglądać i tylko nerwa łapać  <zalamka> Zima to paskudny okres na robienie czegokolwiek  :-( tylko naprawy niezbędne które mogą unieruchomić auto - reszta wiosną  :grin:

Na wiosnę czeka ją dokładny przegląd tego co zima przyniosła  :-( (zawieszenie i blacha) i wtedy przyjmę jakiś plan działań reanimacyjnych - w zależności od tego co się posypie/posypało przez zimę.

co od części to robię rozeznanie przed wiosną, żeby z grubsza wiedzieć jaki zapas $$$ muszę szykować  :grin: niestety BHMD i Inter Cars są dość ubogie jeśli chodzi o graty do Camry - klocki, tarcze, amorki, filtry są ale jeśli chodzi o jakieś części zawieszenia typu gumy, wachacze, sworznie to BIDA.

Sworzeń wymieniałem, chciałem wymienić dwa ale tylko jeden mieli (nie mówię o tanich zamiennikach rzędu 40 zeta bo to mieli) i nie potrafili się określić na kiedy ściągną drugi - wsadziłem blinstein'a.


 

Beesafe.pl