.: GARAŻ :. > Starlet

czy pompa działa????

(1/2) > >>

bracik:
yo! yo !  sluchajcie....   kto z was jest w posiadaniu Gwiazdeczki  na wielopunktowym wtrysku  EFI ??????    czy po przekreceniu kluczyka w stacyjce   slychac jak pracuje pompa paliwa?????????????????  czy moze ma ona dzialac dopiero w czasie krecenia rozrusznikiem    ???    elektryk twierdzi   ze tak ma byc ....ale jakos nie mam do niego zaufania  ......???????

bracik:
qde  pisze juz kolejnego posta i zaden z was nie chce mi odpowiedziec na moje pytanie.........    czy to naprawde takie trudne    a moze ja czegos tu nie rozumiem???? :modlitwa

Kohoshi:
Spoko, spoko, bez nerw, przez dwa dni do auta nie wsiadałem to Ci nie odpowiem, a normalnie jakoś nie zwracam na to uwagi i umyka mi to po prostu, posłucham to powiem ;)

serwisSJ:
Gosciu, napisz chociaz jaka masz ta starlet (typ, model, silnik) to wtedy otrzymasz odpowiedz, bo narazie to Twoje pytanie brzmi w stylu... czy toyoty mają ABS?

bracik:
1.3 12V EFI  bylo wczesniej teraz jest tam 4EFE z kolektorem ssacym z rur stalowych (orginalnym)  pod maska .....  starleta z 1993 roku  na wtrysku EFI

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej