Autor Wątek: jaka wielkosc glosnikow ave I w drzwiach - tyl.i przod ?  (Przeczytany 2057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

faria@tlen.pl

  • Gość
Witam,
przegladalem archiwum ale nie jestem juz pewien, jakie glosniki wchodza do avensis I z przodu i z tylu w drzwiach?
Bylem u faceta ze sprzetem i powiedzial mi ze 10cm, na forum czytalem ze 13 ale ze jak ktos sie uprze to wchodza tez 16....
no i juz wkoncu nie iwem...  jak sie zdejmuje nakrywke glosnikow? (nie chcialbym nic pourywac...)
Dzieki!!
Pozdr.
>Q

Lawcu

  • Gość
Odp: jaka wielkosc glosnikow ave I w drzwiach - tyl.i przod ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29-11-2007, 23:06:45 »
Ja mam załozone.
Przód 10
Tył 16

faria@tlen.pl

  • Gość
Odp: jaka wielkosc glosnikow ave I w drzwiach - tyl.i przod ?
« Odpowiedź #2 dnia: 30-11-2007, 10:11:36 »
ok bo mam 3-drozne z poprzedniego auta boschmany (10 cm) i zamienic bym chcial wlasnie na nie a wyjac oryginaly i zastanawialem sie czy beda dobre:)
a nie wiesz czasem jak zdejmuje sie te plastiki?? czy trzeba zdejmowac cael boczki??
Pzodr.
Q>


EDDY

  • Gość
Odp: jaka wielkosc glosnikow ave I w drzwiach - tyl.i przod ?
« Odpowiedź #3 dnia: 30-11-2007, 10:39:40 »
Żeby dostać się do głośnkików musisz zdjąć tapicerkę(boczki) co jest bardzo prostą czynnością. Najpierw musisz odkręcić platsikowe zatrzaski (są na obwodzie drzwi), później w schowku w drzwiach masz śrubkę, musisz ją odkręcić. Po zdjęciu panelu z przyciskami do otwierania szyb masz jeszcze jedną śrubę - odkręcasz ją i masz boczek zdjęty. Sam głośnik jest zamocowany na trzy nity. Jeżeli chcesz to możesz wsadzić tam nawet głośnik 165 mm, tylko wtedy musisz zastosować dystans MDF bo inaczej szyba Ci siędo końca nie opuści.

AdS

  • Gość
Odp: jaka wielkosc glosnikow ave I w drzwiach - tyl.i przod ?
« Odpowiedź #4 dnia: 02-12-2007, 13:01:11 »
Chciałem spytać o tył w wersji terra, ale troszkę niżej jest wątek na ten temat, proszę o usunięcie tego posta jeśli to możliwe.
« Ostatnia zmiana: 02-12-2007, 13:07:39 wysłana przez AdS »


 

Beesafe.pl