Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Kupic ... nieKupic ???  (Przeczytany 1901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

robin

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« dnia: 24-11-2004, 18:00:46 »
Witam

Przymierzam sie do zakupu na wiosne Yaris D4D, co mozecie powiedziec o tym autku ??

Jaka ekonomia, awaryjnosc itp, dodam iz robie miesiecznie ok 3000 km, i czy lepiej kupic nowa z saluna za 53 000 !@! (masa kasy) czy jakas używke ??

Pozdrawiam

MaLy_RaDeK

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #1 dnia: 24-11-2004, 20:37:09 »
Nie to zebym mial cos przeciwko tej furce, ale...
Za taka kase na serio mozna kupic cos "lepszego"...
Ja kupilem autko uzywane i jestem baaardzo zadowolony :)

tomek_paseo

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #2 dnia: 24-11-2004, 21:04:25 »
Cytat: MaLy_RaDeK
Nie to zebym mial cos przeciwko tej furce, ale...
Za taka kase na serio mozna kupic cos "lepszego"...
Ja kupilem autko uzywane i jestem baaardzo zadowolony :)

No to w takim razie powiedz, co będzie miało lepszy wskaźnik moc(a w zasadzie moment obrotowy)/spalanie/bezawaryjność do ceny....
Nie, żebym miał coś przeciwko Twojej tezie ... :wink:
Poproszęo przykłady  :-DD

Jeżeli kogoś stać na nowe autko tego typu, to chyba najlepsze rozwiązanie. Cholernie ciężko kupic używkęz silnikiem D-4D.

Robin: O Yarisie D-4D było już kilka tematów. Yaris, jak to Yaris - bezawaryjny. Pali 4-5 litrów ON. Cholernie elastyczny i naprawdęszybki, dodatkowo można szybko i bezboleśnie zwiększyć moc silnika, nie zwiększając spalania...
Czy też nowy, czy też używany, polecam...

Offline qbutek

• Toyot Pełzający
  • **
    • http://www.corollaclub.org
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #3 dnia: 24-11-2004, 23:59:36 »
Ja jeszcze nie wiem jak sięjeździ Yarisem, ale też zdecydowałem sięna nowe autko,a też robie ponad 3000 km miesięcznie. Przez jakiś okres nie masz sięco martwić o naprawy i  to było to o co mi chodziło. Za spokój ducha siępłaci.
Niektórzy mówią, że samochód używany jest jak zużyte, cudze skarpetki. Ja nie moge tego powiedzieć bo miałem już dwa używane samochody i z jednego byłem bardzo zadowolony, a na tego co mam to trochęnarzekam bo okazało sięże ma parę"dziur na pięcie". ;-)
Sprzedam części z Corolli GTi 1987-1991.

robin

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #4 dnia: 25-11-2004, 11:10:30 »
a jak zwiekszyc moc - chip tuning ?? i ile to w yarisie kosztuje, oraz jakie daje efekty ?

tomek_paseo

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #5 dnia: 25-11-2004, 11:20:47 »
Cytat: robin
a jak zwiekszyc moc - chip tuning ?? i ile to w yarisie kosztuje, oraz jakie daje efekty ?
Wiele o tym już było - szczegóły masz już na priv :)

Jackal

• Gość
Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #6 dnia: 25-11-2004, 14:36:09 »
W przyszłym roku mają prawdopodobnie zaproponować Yarka z silnikiem 1.4 D-4D 90 KM, takim jak obecnie w Corolli. Oczywiście będzie drożej.

Toyota Klub

Kupic ... nieKupic ???
« Odpowiedź #6 dnia: 25-11-2004, 14:36:09 »