Autor Wątek: Gumy zawieszenie przedniego  (Przeczytany 1583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek.j

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 44
Gumy zawieszenie przedniego
« dnia: 29-08-2008, 13:12:10 »
Witam!
chciałbym żeby ktoś wypisał mi wszystkie gumowe elementy wchodzące w skład zawieszenie przedniego, gdyż co roku po przeglądzie technicznym mam coś do wymiany i płace przy tym za robocizne i chce wymić teraz wszytsko z przodu oprócz wahaczy spreżyn i amortyzatorów. Wsztskie gumowe cześci żeby na kilka lat był spokój. Chodzi mi o ave 99 wagon 110koni. Jakby był ktoś tak uprzejmy i podał mi jeszcze jakiej firmy części kupić żeby ich za rok nie wymieniać znów to byłbym w pełni uszczęśliwiony
pozdro dla wszytskich
maciek.j

Offline Perzan

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.perzan.com
Odp: Gumy zawieszenie przedniego
« Odpowiedź #1 dnia: 29-08-2008, 21:45:27 »
Daj sobie spokój z samymi gumami. Wytrzymują pół roku do roku. Lepiej kup całe wahacze choćby w JC. Póki co u mnie trzymają się już ok. 2 lata.
Pozdro.
*
*** Czytając forum często odnoszę wrażenie, że ludzie nie chcą aby im pomóc, choć wydaje się że pomocy potrzebują. ***
*
*
*** Try not. Do or do not. There is no try. ***
*

matti

  • Gość
Odp: Gumy zawieszenie przedniego
« Odpowiedź #2 dnia: 01-10-2008, 14:28:34 »
Perzan rację rzekł - ja wymieniałem tuleje(te większe) już dwa razy w przeciągu ok. roku, ostatni raz zakupiłem niby orginały no i póki co spokój a tak prawdę mówiąc to wymieniałem tylko tuleje bo zdawałem sobie sprawę, że koszty wahacza będą duuużo większe-nawet nie sprawdzałem cen


 

Beesafe.pl