Autor Wątek: Jak resetować licznik dzienny?  (Przeczytany 14509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

baniak

  • Gość
Jak resetować licznik dzienny?
« dnia: 02-12-2004, 11:31:49 »
Moze ktos tez sie spotkal z tym ale nie moge zresetowac licznika dziennego. Robie to wg instrukcji i nic. Udalo mi sie to zrobic 2 razy w ciagu roku. Probowalem tysiace. Na zimnym, goracym samochodzie, w sloncu, w nocy, gialem ten "WIHAJSTER" w lewo prawo, ciagnalem, przyciskalem, krecilem i sam nie wiem co jeszcze.
 :cwalbrush

kamilkurek

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #1 dnia: 02-12-2004, 12:32:09 »
Wystarczy nacisnac lekko nacisnac i przytrzymac patyczek pod licznikiem. Pozdro!

pgreg

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #2 dnia: 02-12-2004, 12:32:14 »
OK - jeśli udało sięto Tobie kiedyś już zrobić to oznacza że "wihajster" działa.
Jeśli też postepujesz z instrukcją to powinienes robic to dobrze.
Ale dla przypomnienia:
Przełącz wyświetlanie na dzienny, puść przycisk, nasićnij i przytrzymaj 2 sekundy, puść = powinno sięzresetować.
Ja na poczatku tez miałem problemy i w końcu to opanowałem.
Trzymam kciuki.
PS. zawsze istnieje mozliwość że coś jest nie tak pomimo tego że nie wygląda na to :-)

baniak

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #3 dnia: 02-12-2004, 12:41:29 »
no probowalem wszystkich sztuczek ale pewnie bede to robil dalej. z tego co czytam na forum to jakos kazdy ma inaczej ten czas ustawiony czy co? (patrz spoob wylaczania brzeczyka pasow). Jadni jakos to robia a inny nie.
Zamiast czytac gazete w korku to se poprztykam  :lol:

Jackal

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #4 dnia: 02-12-2004, 15:13:35 »
A ile czasu najdłużej czekałeś???

Przy okazji przeglądu podpytaj dlaczego tak jest i czy nie da sięzmienić.

baniak

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #5 dnia: 02-12-2004, 15:22:33 »
ostatnio z 1,5 h. jak sie tiry zaklinowaly w polowie drogi miedzy kielcami a krakowem.

Jackal

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #6 dnia: 02-12-2004, 15:43:06 »
Taaaa, to masz problem.

pgreg

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #7 dnia: 02-12-2004, 16:35:57 »
Wiem ze OT ale apropos czekania - dwa tygodnie temu stałem 8 godzin pod Piotrkowem, w sumie wracałem z Wa-wy do Katowic 11 godzin. (17:00 do 4:00).
Dobrze ze miałem dużo do czytania i naładowane baterie w laptopie to przynajmniej sobie odrobiłem "weekendowe zadania domowe" .

Jackal

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #8 dnia: 02-12-2004, 17:00:04 »
A co tam sięstało??? Wypadek? Przebudowa?

pgreg

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #9 dnia: 02-12-2004, 19:46:57 »
No co Ty ???!!!  :D  pierwsze uderzenie zimy !!
rozłożyło pół kraju a pod Piotrkowem ( na wysokości Radomska) TIRy slizgały siępod górkęi poblokowali wszystko. A wiesz - piątek, pół Warszawy na weekend do domu wracało  :lol:  to i ruch większy niż zwykle. (20 km korku w 8 godzin) Swoją drogą potestowałem zimówki ale nie będe o tym tutaj pisał.

msjk

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #10 dnia: 02-12-2004, 22:08:41 »
Cytat: baniak
gialem ten "WIHAJSTER" w lewo prawo, ciagnalem, przyciskalem, krecilem i sam nie wiem co jeszcze.
 :cwalbrush


nie gnij go :P sproboj wlaczyc silnik, przelaczyc na dzienne, nastepnie przytrzymac 2-3 sekundy i pusc. powinno zadzialac ;) jak dlugo bedziesz trzymac to sie nie zzeruje (przynajmniej u mnie tak jest)
pozdrawiam

Bisua

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #11 dnia: 03-12-2004, 20:39:25 »
prosze bez OT

ZACHARY

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #12 dnia: 05-12-2004, 20:20:02 »
przepraszam...a co to jest OT?  :chmmm

baniak

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #13 dnia: 08-12-2004, 22:06:24 »
Cytat: pgreg
OK - jeśli udało sięto Tobie kiedyś już zrobić to oznacza że "wihajster" działa.
Jeśli też postepujesz z instrukcją to powinienes robic to dobrze.
Ale dla przypomnienia:
Przełącz wyświetlanie na dzienny, puść przycisk, nasićnij i przytrzymaj 2 sekundy, puść = powinno sięzresetować.
Ja na poczatku tez miałem problemy i w końcu to opanowałem.
Trzymam kciuki.
PS. zawsze istnieje mozliwość że coś jest nie tak pomimo tego że nie wygląda na to :-)


NIE no rewelka. Pojąłem ten szczyt techniki. 2 sekundy i nic więcej. Jeśli tylko wiecej o 1 miliseknde to nie działa. no byłem szczesliwy jak małe dziecko jak mi sie udało. oczywiście jak mniej o milisekunde to tez nie działa. Jak dla mnie to za czułe.
No  ale [shadow=red]WIELKIE DZIEKI[/shadow].

pgreg

  • Gość
Odp: Jak resetować licznik dzienny?
« Odpowiedź #14 dnia: 09-12-2004, 08:09:23 »
Cytuj (zaznaczone)

NIE no rewelka. Pojąłem ten szczyt techniki. 2 sekundy i nic więcej. Jeśli tylko wiecej o 1 miliseknde to nie działa. no byłem szczesliwy jak małe dziecko jak mi sie udało. oczywiście jak mniej o milisekunde to tez nie działa. Jak dla mnie to za czułe.
No  ale [shadow=red]WIELKIE DZIEKI[/shadow].


Gratulacje - ale uwierz mi,  jeszcze nie raz zdarzy sie Tobie k**** i inne takie ciskać jak sięnie uda.
Jak dla mnie to wyjątkowo nie udany patent.


 

Beesafe.pl