Autor Wątek: Pompa Paliwa E9 1,6  (Przeczytany 1860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xszy

  • Gość
Pompa Paliwa E9 1,6
« dnia: 02-12-2008, 16:43:37 »
Witam

No i kolejny problem a mianowcie pompka paliwa. Ostatnio autko mi cos dusilo, a dokladnie kiedy mocniej deptalem po gazie. I tak chcialem wytestowac co to jest wiec na odpalonym aucie na postoju przygazowalem tak ze auto sie przydusilo - zgasilo i juz nie odpalilo. I autko na hol i do mechanika.

Stwierdzil ze to pompa paliwa i ... teraz bol bo dostepnosc tego jest nieciekawa. Jak narazie znalazlem jedna firma na 2 koncu polski, ale nie jestem pewien czy to akurat taka pompa to jest jaka ma byc.

Autko - corolla '89/'90 1,6 105KM na wielopunkcie. Pompa jest elektryczna i znajduje sie w zbiorniku paliwa. Wysokocisnieniowa. Teraz pytanie gdzie cos takiego znajde...

Dziekuje z gory za podopowiedzi.

Admin

  • Gość
Odp: Pompa Paliwa E9 1,6
« Odpowiedź #1 dnia: 03-12-2008, 09:26:27 »
popytaj na szrotach , na allegro. Albo poszukaj w firmach tuningowych, napewno dobiorą coś

xszy

  • Gość
Odp: Pompa Paliwa E9 1,6
« Odpowiedź #2 dnia: 03-12-2008, 14:34:54 »
No na allegro znalqazlem tylko jednego goscia ktory na dodatek moze to sciagnac. Wszyscy maja mechanicze albo na gaznik. A ja elektryczna potrzebuje na wielopunkt czyli wysoko cisnieniowa.

Wczoraj kuzyn pojechal na szrot i byc  moze znalaz ale gosc kazal przywiesc stara zeby porownac wiec narazie czekam.


 

Beesafe.pl