Autor Wątek: Dziwne stuki przy kole prawym przednim, przy maksymalnym skręcie w lewo  (Przeczytany 4227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rawa

  • Gość
Od jakiegoś czasu słysze dziwne stuki przy maksymalnym skręcie w lewo w przednim kole. Na początku myślałem ze to wina opon ale mam takie jak producent zaleca. Myślałem też że to może wina śniegu w nadkolach, ale przez pierwszy okres śniegowy te stuki nie były słyszalne. Jesli ktoś wie co to może byc za przyczyna proszę o pomoc. <narka>

z_i_b_i

  • Gość
a przeguby są w porządku? Ja miałem uszkodzoną osłonnę gumową przez którą dostawał się kurz i i inne zanieczyszczenia i niestety przegub był do wymiany.

Labudin

  • Gość
skręć koła maksymalnie na postoju i wtedy dodaj gazu jeśli bedzie stukac to na 90% przegub. 

rawa

  • Gość
Będę musiał pojechać do serwisu. Dziękuję za radę

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Przegub zewnętrzny, aha możesz myśleć ze to prawe a w rzeczywistości może być lewy.
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

rawa

  • Gość
Byłem w serwisie i rzeczywiście jest to sprawa przegubu. Za kilka dni umówiony jestem w serwisie na wymianę. Na szczęście autko jest jeszcze na gwarancji. Dziękuję jescze raz za dobrą radę. <narka>

rawa

  • Gość
jestem już po wymianie dokładnie to było wymiana przegubu półosi shaft set, outboard. Koszt materiału panowie z AMX Rzgów wycenili na 2073 zł, a robocizne na 366 zł. Razem 2439zł. Gdyby nie to, że autko jest jeszcze na gwarancji to nigdy bym sie nie zgodził na naprawe tego przegubu tam. Ta cena to chyba lekka przesada!!!! <zolta>


 

Beesafe.pl