Autor Wątek: Podświetlenie konsoli środkowej w E10  (Przeczytany 11254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darecki

  • Gość
Podświetlenie konsoli środkowej w E10
« dnia: 18-12-2004, 15:54:24 »
Chciałem przeprowadzić "renowację" oświetlenia konsoli środkowej ale nie bradzo wiem które punkty lub przyciski są podświetlane i jak wymienić w nich żarówki? Na pewno nie mam podświetlenia przycisku świateł awaryjnych oraz ogrzewania tylniej szyby. Reszta czyli suwaki nawiewów działają (świecą).
« Ostatnia zmiana: 21-08-2009, 09:32:26 wysłana przez Janmor »

Pigletto

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #1 dnia: 18-12-2004, 21:30:36 »
W przyciskach awaryjnych i ogrzewania tylnej szyby są 2 żaróweczki (w ASO kosztują koło 30 zł) więc najlepiej wyciągnij żaróweczki z plastikowych oprawek i kup coś podobnego w sklepie elektronicznym za paręgroszy (UWAGA - jak odłączysz przycisk św. awaryjnych to nie działają kierunkowskazy :D ). W suwakach jest 1 żaróweczka ale jak mówisz świeci... Poza tym są jeszcze żarówki przy zapalniczce i przy popielniczce :)

Darecki

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #2 dnia: 19-12-2004, 12:25:37 »
Dzięki za poradę. Tylko problem w tym że nie wiem jak dobrać sie do samej żarówki. Wymontowałem konsolęodłączyłem przewody od przycisków i miałem wrażenie że przyciski stanowią jedną nierozbieralną całość. Kurna tempy jestem albo czegoś nie zauważyłem.

juniorek

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #3 dnia: 19-12-2004, 13:52:53 »
Jak juz masz wymontowana konsolęśrodkową to odkręć 2 śrubki trzymające przyciski ogrzewania i awaryjnych. Jak już bedziesz miał wymontowany przycisk to poszukaj po bokach "kółka z krzyżykiem w środku", to jest właśnie oprawka od tych żaróweczek. Wujmujemy ją wkładając śrubokręt i przekręcając, wskazana delikatność. Może opis jest troche haotyczny ale nie mam zdjęć a opis podajęz pamięci. Powodzenia

Pigletto

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #4 dnia: 20-12-2004, 11:32:19 »
Fotki konsoli byly na stronie z mojego profilu - jesli ich jeszcze z serwera nie wywaliło to gdzies tam leżą :) A generalnie to tak jak pisze juniorek - szukaj takiego kółeczka z krzyzykiem na przyciskach i je wykręć.

Darecki

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #5 dnia: 20-12-2004, 16:51:10 »
Zrobiłem tak jak pisaliście i super wsio działa... :aclap . Żaróweczki zakupiłem w serwisie Opla po jedyne...1PLN. Teraz mam nastrój świąteczny w autku bo choinka na konsoli środkowej sięzaświeciła...pozdrawiam :D

Offline Croom

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1248
  • Płeć: Mężczyzna
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #6 dnia: 22-12-2004, 17:55:15 »
A ile kosztuje komplet zarowek do deski rozdz. ?
Pozdrawiam serdecznie
Piotr Dziektarz
www.zmienolej.pl

Pigletto

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #7 dnia: 25-12-2004, 11:13:53 »
Cytat: Croom
A ile kosztuje komplet zarowek do deski rozdz. ?

Myślę, że w 10 zł sięzmieścisz... :]

zyzolek

  • Gość
Pod¶wietlenie konsoli ¶rodkowej w E10
« Odpowiedź #8 dnia: 13-10-2005, 16:08:02 »
Mam pytanie?
A jakie sa to zarowki do przyciskow? Jak wygladaja i jakie maja parametry ?
Czy tak samo mozna wymienic zarowke podswietlenia przycisku sterujacego
otwieraniem szyby elektrycznej od strony pasazera?

Offline zlotko5

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Toyota Corolla
Odp: Podświetlenie konsoli środkowej w E10
« Odpowiedź #9 dnia: 20-01-2024, 20:08:43 »
Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak zdemontować konsolę środkową celem wymiany żarówek bo nie świecą?


 

Beesafe.pl