Autor Wątek: Toyota Hilux/ VW Taro  (Przeczytany 6819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Devil01

  • Gość
Toyota Hilux/ VW Taro
« dnia: 25-11-2009, 18:27:38 »
Witam!!
Chciałbym wszystki odrazu przywitać ale nie to jest powodem pisania tego tematu. Jestem posiadaczem VW taro a raczej Toyoty Hilux z 1993 roku. Poszukuję wszelkich informacji dotyczących danych, przeróbek, zdjęć itp. Jeśli ktoś ma albo wie gdzie szukać to będe wdzieczny za każdą podpowiedź ;)
Pozdrawiam

Offline Croom

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1248
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Toyota Hilux/ VW Taro
« Odpowiedź #1 dnia: 23-12-2009, 16:26:07 »
podziel sie opiniami , bo slyszałem ze do fabryk VW przyjezdzały gotowe podzespoły hiluxa....
Pozdrawiam serdecznie
Piotr Dziektarz
www.zmienolej.pl

Devil01

  • Gość
Odp: Toyota Hilux/ VW Taro
« Odpowiedź #2 dnia: 28-12-2009, 17:42:26 »
Powiem tak , kupiłem swoje Taro za 800 złotych :P No ale pieniądz odzwierciedla stan techniczny :/ No ale znam to auto od dawna ( jeździło w firmie któej ja pracowałem i mój Tato ) prawie 200 tys przelatało z podpiętą lawetą. Mimo licznych kolizji , i ciężkiego żywota na liczniku jest ponad 300 tys i jeśli jest paliwo , aku jest git po podgrzaniu świec pali dosłownie od strzała :) Jesli chodzi o podzespoly Toyoty jest to dosłownie Toyota, wszedzie gdzie nie zaczne dłubać same Toyoty , jedynie znaczek na kierwonicy i wpis w dowodzie rejstracyjnym świadczy , że jest to VW :) No jak wspominałem  stan techniczny mojego autka jest badzo słaby ale mimo to bardzo pozytywnie wypowiadam sięjesli chodzi o użytkowanie tego autka :) Idealnie się sprawdza do wożenia motocykli (wchodzą tak że mogę zapiąć klape ,kabina dwu osobowa) i jazda w lekkim terenie mimo napędu na tyl nie sprawia żadnych problemów :) To tyle jeśli chodzi o mojego Hiluxa :P


 

Beesafe.pl