Autor Wątek: Face lifting Toyoty Auris - 2010  (Przeczytany 17370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingcin

  • Moderator
  • Toyot Chodzacy
  • ******
  • Wiadomości: 520
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auris
Face lifting Toyoty Auris - 2010
« dnia: 08-03-2010, 17:26:42 »
http://www.toyotaklub.org.pl/content/view/299/1/

parę zdjęć:




więcej zdjęć:
http://www.netcarshow.com/toyota/2010-auris/05.htm

Co sądzicie ? mi podoba się że dali na kierownicy sterowanie komputerem bo to jak rozwiązane to jest w obecnej wersji to <zalamka>. Lusterka z kierunkowskazami i składaniem też na plus podobnie podłokietnik w środku.

Ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to na mnie osobiście nie robi specjalnego wrażenia.

Auris E15 1.6 '07 SOL + w rodzinie: Avensis T27  Wagon '12 1.8 Executive,  Yaris P1 FL '03 1.0 Luna

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 09-03-2010, 00:37:43 »
Kierownica taka jak w rav4 po fl, bardzo mi się podoba. Jeżeli chodzi o zmiany zewnętrzne to tylne światła zdecydowanie na plus, przednie - nie koniecznie.
pozdro

Offline Piotr Sas

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2769
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 09-03-2010, 07:45:33 »

Co sądzicie ? mi podoba się że dali na kierownicy sterowanie komputerem bo to jak rozwiązane to jest w obecnej wersji to <zalamka>. Lusterka z kierunkowskazami i składaniem też na plus podobnie podłokietnik w środku.

Ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to na mnie osobiście nie robi specjalnego wrażenia.
Hm.....
Sterowanie komputerem w kierownicy?? Ja widzę tam tylko sterowanie radiem (po lewej str.) i tempomat (po prawej str).

Ogólnie przód nawiązuje do nowej Ave.....

Pozdrawiam
Obi

Offline bis24

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3841
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 09-03-2010, 07:53:44 »
te okrągłe czerwone odblaski od roweru z tyłu nawiązują bez wątpienia do Corolli

Offline kingcin

  • Moderator
  • Toyot Chodzacy
  • ******
  • Wiadomości: 520
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auris
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #4 dnia: 09-03-2010, 18:41:51 »
Hm.....
Sterowanie komputerem w kierownicy?? Ja widzę tam tylko sterowanie radiem (po lewej str.) i tempomat (po prawej str).

Pozdrawiam

prawa strona prawy górny guzik


Auris E15 1.6 '07 SOL + w rodzinie: Avensis T27  Wagon '12 1.8 Executive,  Yaris P1 FL '03 1.0 Luna

Offline wonski

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #5 dnia: 10-03-2010, 14:58:56 »
tyl i srodek ladny, przod posuli moim zdaniem i to bardzo (swiatla, atrapa)
gdybym szukal dla siebie to sprzed FL
Statystyki mówią,
że podobno na jedną nieszczęśliwą starą pannę
przypada jeden szczęśliwy stary kawaler :)

Offline mullann

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Mężczyzna
    • KLIMATYZACJA - WENTYLACJA - POMPY CIEPŁA
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #6 dnia: 21-03-2010, 14:42:03 »
Dzisiaj oglądałem nowego i powiem Wam, że materiały są gorszej jakości - porównuje do mojego.
Przyciski od radia i klimy są tandetne - miałem wrażenie, że po intensywnym użytkowaniu się powycierają, jest to jednak tylko moje zdanie.
Generalnie w środku bardzo mało się zmieniło...
...jestem na NIE.

Offline kingcin

  • Moderator
  • Toyot Chodzacy
  • ******
  • Wiadomości: 520
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auris
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #7 dnia: 21-03-2010, 15:13:18 »
a materiały z których wykonana jest deska ? podobno poprawili, na jakieś miękkie ale jeszcze nie miałem okazji zobaczyć.

Auris E15 1.6 '07 SOL + w rodzinie: Avensis T27  Wagon '12 1.8 Executive,  Yaris P1 FL '03 1.0 Luna

Offline mullann

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Mężczyzna
    • KLIMATYZACJA - WENTYLACJA - POMPY CIEPŁA
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #8 dnia: 22-03-2010, 19:11:05 »
Fakt jest miękka...ale tylko mała część  :grin:
Jest kryzys :)

Schowek górny jest obity jakimś materiałem i daszek nad zegarami...na reszte kasy zabrakło  :-P

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #9 dnia: 25-03-2010, 19:00:12 »
Ciekawe czy tyle lampy będą pasowały do wersji sprzed FL bo chętnie bym takie założył u siebie. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Offline Linoch

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1264
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #10 dnia: 25-03-2010, 20:46:26 »
Moim zdaniem zepsuli samochód. Przód jeszcze jak to tako, ale tył a szczególnie te odblaski jak corolce- kaszanka. Ciekawe czy ma wadliwy pedał gazu ?<diabel>

Offline Piotr Sas

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2769
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #11 dnia: 25-03-2010, 20:51:44 »
Moim zdaniem zepsuli samochód. Przód jeszcze jak to tako, ale tył a szczególnie te odblaski jak corolce- kaszanka. Ciekawe czy ma wadliwy pedał gazu ?<diabel>
W tym modelu dołożyli dwa pedały (jednym przyspieszasz drugim zwalniasz)  <diabel>
Zderzak tylny jest paskudny, ale najładnieszą rzeczą która mi się podoba to wielofunkcyjna kierownica rodem z Rav.
Pozdrawiam
Obi

Offline wonski

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #12 dnia: 26-03-2010, 08:55:20 »
Ciekawe czy tyle lampy będą pasowały do wersji sprzed FL bo chętnie bym takie założył u siebie

dokładnie o tym samym pomyslalem  :-P
auris sprzed FL z tylnymi swiatlami po FL - najladniejsza konfiguracja
Statystyki mówią,
że podobno na jedną nieszczęśliwą starą pannę
przypada jeden szczęśliwy stary kawaler :)

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #13 dnia: 27-03-2010, 13:23:10 »
Ciekawe czy tyle lampy będą pasowały do wersji sprzed FL bo chętnie bym takie założył u siebie

dokładnie o tym samym pomyslalem  :-P
auris sprzed FL z tylnymi swiatlami po FL - najladniejsza konfiguracja
+ nowa kiera:D

Offline aurum

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Face lifting Toyoty Auris - 2010
« Odpowiedź #14 dnia: 06-12-2010, 23:19:03 »
zmian trochę jest, ale od początku. toyota chyba średnio wzięła sobie do serca uwagi na temat plastików, bo rzeczywiście jest trochę miękkich materiałów, ale przykleili je do elementów najczęściej obstukiwanych i obmacywanych przez potencjalnych klientów - czyli nad zegarami i na desce do schowka. reszta plastików bez większych zmian. na drzwiach te same, na konsoli centralnej chyba też, tylko ciemniejsze. podjęli nieudaną próbę zaprojektowania podłokietnika, ale trudno jest pewnie coś z tym zrobić przy takiej stylistyce konsoli centralnej. żeby był podłokietnik z prawdziwego zdarzenia, musieliby mieć taką konsolę jak w nowej corolli. natomiast ogólnie nowy auris prezentuje się bardzo dobrze. koledzy narzekali na ceny, ale przypomnijcie sobie (i napiszcie na forum) ile daliście za swoje aurisy. mój premium 1,6 vvti lipiec 2008 64 600 (dzięki niskiemu kursowi euro), a z tego co pamiętam to był okres gdy wersja prestige kosztowała blisko 100 000, nie wspominając cen wersji X. trzy lata temu znajomy zapłacił 80 000 za wersję luna z dieslem 2,0 - klima manualna, stalowe felgi i brak czujników cofania. wersja 2010, która jest odpowiednikiem wersji premium kosztuje ok. 68 000 (metalik), kosztowałaby teraz pewnie kilka tysięcy więcej, gdyby nie to całe zamieszanie wokół toyoty w ostatnim czasie. reasumując, gdybym miał teraz kupić nowych samochód, to byłby to nowy auris, bo jest fajny, ale gdybym miał oddać swojego w rozliczenie i kupić nową wersję, to powiedziałbym nie.
pozdrawiam
toyota auris 1,6 dual vvt-i, PREMIUM 2008
hyundai ix35 2013


 

Beesafe.pl