Autor Wątek: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko  (Przeczytany 9539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gawliszon

  • Gość
Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« dnia: 05-02-2011, 22:33:11 »
Witam...czy napisy yaris i Toyota odklejają sie z tylnej klapy lub czy były jakieś produkowane bez? znalazłem kilka yarisek w ogłoszeniach bez tych znaczków

Offline J.Graph

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2336
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 05-02-2011, 22:37:46 »
Witam...czy napisy yaris i Toyota odklejają sie z tylnej klapy lub czy były jakieś produkowane bez? znalazłem kilka yarisek w ogłoszeniach bez tych znaczków

Jeżeli kilka już widziałeś to sie odklejają ;)
Myśle że wygląda to tak jak w Starlecie ...
Emblematy na klapie bagażnika są tylko na dwu-stronnej taśmie ...
Natomiast na masce pozostają dziury  :|

gawliszon

  • Gość

yarisII

  • Gość
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: 06-02-2011, 09:59:13 »
Co do znaczkow to albo ktos sam odczepil je albo mial wymieniana/malowana i nie zalozono znaczkow....

W poprzednim yarisie jak sprzedawalem go mial 9 lat i znaczki trzymaly sie bardzo dobrze wiec waspie zeby same odpadly.....

Offline tomekvolvo240

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: 06-02-2011, 20:04:20 »
wydaje mi się ze bardziej chodzi tu o naprawę blacharsko lakierniczą, nikt nie będzie się przecież bawił w klejenie a klientowi można wcisnąć ze ten model nie miał znaczków bo to wersja np. France. W moim Volvo po wjechaniu w tył przez zawodnika po malowaniu nakleiłem znaczki i jakoś jeżdżę 4 rok i się nie odkleiły. Taśma dwustronna i po sprawie.

Offline SZYMON14

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4796
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: 06-02-2011, 20:25:41 »
wydaje mi się ze bardziej chodzi tu o naprawę blacharsko lakierniczą,

I to najczęściej przez Pana Kazia który nie zawsze ma dostęp do emblematów - nie tanich. I ja jestem za naprawą blacharską.


Yaris 1.3 2005 r., Auris 1.6 2010 r., Auris 1.3 2012 r.

yarisII

  • Gość
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: 06-02-2011, 20:50:34 »
Po stanie rejestracji przedniej widać ze był dzwon z tylu bądź przodu <diabel>

P.S.

Kiedys na allegro byl yaris niby TS....a srodek mial od zwyklego  <zalamka>
« Ostatnia zmiana: 06-02-2011, 20:53:32 wysłana przez yarisII »

Offline TeRmiT

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 869
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: 06-02-2011, 21:21:45 »
Po stanie rejestracji przedniej widać ze był dzwon z tylu bądź przodu <diabel>

Dokładnie na to samo chciałem zwrócić uwagę :) według mnie dzwon był z tyłu i dla niepoznaki zamienił tablice by kupujący skupili się na przodzie który defakto nie był ruszony :P
A emblematy potwierdzam, nie jest łatwo oderwać i na pewno same się nie odkleją :)

Offline Sterciu

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #8 dnia: 07-02-2011, 10:33:41 »
Z przodu jest inny odcień zderzaka . To ze z tyłu nie ma emblematów to przeciez teraz taka moda ;). Mógł miec tez jakieś większe wgniecenie na klapie które zostało usuniete i klapa pomalwana. Lub większy dzwon. Choć teraz jezdząc , zostawiajac auto na parkingach to inni uzytkownicy drog obdzierają auta z kazdej strony , zgniatają swoimi drzwiami , zwłaszcza pod supermarketem. Więc malowany element nie zawsze oznacza zaraz jakis większy dzwon.

Cytuj (zaznaczone)
I to najczęściej przez Pana Kazia który nie zawsze ma dostęp do emblematów - nie tanich.

emblematy na allegro mozna kupic , ale w ASO tez potrafią po naprawie ich nie nakleić.  Mi kiedys Avensis  robili z tyłu w aso po tym jak mi na światłach gośc lekko w tyłek wjechał. Klapa sietylko podgieła w jednym miejscu ale całą malowali. Prócz emblematu z logo Toyoty zadnych innych emblematów nie nakleili ponownie. Trzy tygodnie się o nie prosiłem aby jednak znalazły sie na aucie zanim ponownie je nakleili od wydania auta po naprawie.
Pozdrowionka  . :D

Offline PemPrzem

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #9 dnia: 08-02-2011, 16:25:41 »
takie właśnie stereotypy o już musiał być dzwon ,ja właśnie na wiosnę ściągam wszystkie znaczki ,a ten z przodu w czarny mat leci

Offline TeRmiT

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 869
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #10 dnia: 09-02-2011, 10:15:10 »
takie właśnie stereotypy o już musiał być dzwon ,ja właśnie na wiosnę ściągam wszystkie znaczki ,a ten z przodu w czarny mat leci

No a powiedz mi czy nie wydaje Ci się to dziwne gdy widzisz totalnie seryjne autko, bez żadnych modyfikacji czy ulepszeń które ma jedyny "mod" poczyniony w stronę o dziwo ściągnięcia znaczków z klapy? :P

Offline mirko

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 364
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #11 dnia: 09-02-2011, 10:34:49 »
Co do braku oznaczeń w seryjnym aucie dochodzi jeszcze kradzież w/w znaczków, a to się często zdarza.

Offline Sterciu

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #12 dnia: 09-02-2011, 17:16:49 »
Mi w sprinterze ukradli kiedys z tyłu emblemat naklejany "SPRINTER" , w drugim busie w Boxerze jakieś oszołomy mi odkleiły naklejkę "HUSKY" z drzwi. Podcinali ja czyms i tak podrpali lakier pod nią ,  ze musiałem cos ponownie tam nakleic .Szukałem jej przez miesiac aby nakleić w to miejsce. W ASO wkońcu mi sprowadzili go i az kosztowal całe 5zł , takze złodziej kupic sobie nie mógl tylko go odrywal mi z auta :/. Takze kradzież emblematów to jest tez czesta przyczyna ich braku.  Oba emblematy ukradli mi w róznych odstępach czasowych , ale na tej samej ulicy w mieście zwanym Wałbrzych gdzie kiedys z racji współpracy z jednym sklepem czesto na niej bywałem...
« Ostatnia zmiana: 09-02-2011, 17:18:53 wysłana przez Sterciu »
Pozdrowionka  . :D

yarisII

  • Gość
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #13 dnia: 09-02-2011, 17:50:33 »
Raczej by ukradli znaczek toyoty.... ale kto wie....a to ze jesteśmy podejrzliwi to wina oszustów handlarzy  :cool:

Offline bis24

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3841
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yariski bez znaczków z tyłu-pytanko
« Odpowiedź #14 dnia: 10-02-2011, 10:29:23 »
Sterciu tanie masz te ASO co emblematy oryginalne po 5pln sprzedają.
Które to ?.


 

Beesafe.pl