Autor Wątek: Wkładka zamka klapy bagażnika...  (Przeczytany 3524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kmach77

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • EKP
Wkładka zamka klapy bagażnika...
« dnia: 15-08-2011, 10:15:13 »
Witajcie. Nie wiedzieć dlaczego otwór na kluczyk pozostał obrócony na godz. 11 i ani w lewo ani w prawo - kluczyk wchodzi normalnie. Da się to jakoś rozebrać i ew naprawić? Wkładkę mam już na stole.
 :-(

Offline tomekvolvo240

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wkładka zamka klapy bagażnika...
« Odpowiedź #1 dnia: 15-08-2011, 10:38:24 »
podejrzewam złamanie jakiegoś wewnętrznego rygla, kupił bym używana i nie bawił się w rozbieranie.Miałem podobne objawy w Volvo kupiłem na allegro wkładkę z 1998 roku i śmiga do tej pory w Yaris masz więcej możliwości rocznikowych.

Offline kmach77

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • EKP
Odp: Wkładka zamka klapy bagażnika...
« Odpowiedź #2 dnia: 15-08-2011, 10:40:29 »
podejrzewam złamanie jakiegoś wewnętrznego rygla, kupił bym używana i nie bawił się w rozbieranie.Miałem podobne objawy w Volvo kupiłem na allegro wkładkę z 1998 roku i śmiga do tej pory w Yaris masz więcej możliwości rocznikowych.

...chciałbym sobie zostawić te klucze ktore mam...

Choć podobno można przerobic pod swoj klucz - jak? Tego sie chcialbym dowiedziec bo pewnie wtedy dowiem sie jak sie dostac do srodka:)
« Ostatnia zmiana: 15-08-2011, 10:50:18 wysłana przez kmach77 »

Offline marcin

  • Junior Administrator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Odp: Wkładka zamka klapy bagażnika...
« Odpowiedź #3 dnia: 15-08-2011, 11:00:11 »
Zanieś to, co masz tam, gdzie dorabiają klucze/robią zamki. Położysz niecałą stówkę i będzie działać z Twoim kluczykiem.

Rozbieranie tego samemu jest fajne, można się dobrze pobawić, i jak się uprzesz, to sam naprawisz. Wszystko kwestia tego, ile masz cierpliwości, zdolności manualnych i narzędzi ( dokładnie w tej kolejności ).
3VZ.pl



Offline kmach77

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • EKP
Odp: Wkładka zamka klapy bagażnika...
« Odpowiedź #4 dnia: 15-08-2011, 11:56:20 »
zastanawiam sie jak sciagnac i czy da sie ten niklowany zew kapturek - blokady odkialem ale twardo siedzi


 

Beesafe.pl