Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Koszty przeglądów Verso  (Przeczytany 41338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gmarcin

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Koszty przeglądów Verso
« Odpowiedź #165 dnia: 28-06-2018, 07:02:56 »
"Okazało się, że źle zrozumieliśmy intencje serwisu."

Serwis doskonale za to znał swoje intencje wobec Was. Miałem podobnie z wymianą piór wycieraczek - wymieniono mi bez pytania, a wiadomo ile to kosztuje w ASO. Auto stało na serwisie, ktoś  miał zadzwonić, nie zadzwonił czy chce i tak wyjechałem nie płacąc za niezamówiony produkt. Poprosiłem o stare pióra ale zostały zutylizowane, więc nie było dyskusji.

Piotr a ja bym skrobnął maila bez robienia afery ot tak grzecznie do TMP z opisem sytuacji, że zostaliście uprzejmie zaproszeni przez ASO Żerań na kurtuazyjne wyczyszczenie portfela.

Jak przy okazji przeglądu ASO nawija taki makaron na uszy to niech zbiera żniwo. Ostatnio zmieniono u mnie kratki pod tablicami - krew mnie zalewa, bo za każdym razem  ASO zmienia kratki na swoje a konkurencyjne  wyrzuca - jakoś tak się zbiegło, że nie jestem przywiązany do jednego ASO i raz pojadę tam a raz gdzie indziej. I jedni i drudzy na moim aucie walczą o rynek.

Toyota Verso 1.8 Premium & Nissan Note 1.4 I-Way

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
« Odpowiedź #166 dnia: 28-06-2018, 08:23:10 »
U mnie się pomylili na 3000 zł przy zakupie auta - i też "zebrali żniwo". Bo na jakiś tam model czy wersję - nie pamiętam dokładnie - była zniżka kwotowa (jakaś akcja). I sprzedawca policzył tę zniżkę. Tyle że jakiś czas później wybrałem coś innego - a zniżka została.
I dopiero przy finalizowaniu płatności ASO się zorientowało, że źle policzyło. Ale zjedli tego konia z kopytami - co akurat w przypadku Toyot (zniżki kwotowe) zdarza się nad wyraz rzadko. A ja i tak miałem dużo uzgodnionych w momencie zakupu "opcji", głównie na montaż różnych akcesoriów - więc roboty i tak sporo mieli. :)

Toyota Klub

« Odpowiedź #166 dnia: 28-06-2018, 08:23:10 »