Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: celica 170 kM a 175 kM  (Przeczytany 16596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wolf

• Gość
Odp: celica 170 kM a 175 kM
« Odpowiedź #45 dnia: 03-08-2012, 20:05:20 »
Ze moze cos ja bolec, moze tak byc ale ceny starszawych samochodow paliworzernych w calej EU spadaja (skoro nasi mozni tak bardzo chetnie sie angazuja w konflikty na bliskim wschodzie to ceny sorowcow musza isc w gore) poszedlem z nim na uklad ze dowiezie mi to cacko do Newcastle z tamtad mam prom do Amsterdamu, zaoszczedze sobie duzo czasu a i on musi o wlasnych silach do Newcastle dojechac, (strace przyjemnosc ogladania Szkocji) zadnego przelewu tylko gotowka do reki, wiec jesli to bedzie jakies gowno to powrot samolotem do domu i strace 250€ a nie 2350€

I jestem, po przemysleniach postanowilem ze odbiore GT4 w Iverness, nastepna okazja wycieczki po Szkocji moze sie tak szybko nie trafic, a jezioro Loch Nees, Zamek Urquhart i jego okolice, panowie cos pieknego, Nic mnie nie gonilo, a moje leki zwiazane z jazda po lewej stronie po 10 milach minely, bulka z maslem a jazda takim czyms jak GT4 jak sama Skocja zatyka dech w piersi, zrobilem w sumie pod dom 1900km ( nawigacja zaczela dzialac od Glasgow) zadnych problemow natury technicznej spalanie w granicach 10l/100km a czasami dawalem ostro q... jak to sie wkreca na obroty, jak sie drogi trzyma (lepiej niz Ruminki pobocza) momentami balem sie na zegar spojzec. A teraz z innej beczki, zawiodlem sie stanem zewnetzrnym i wewnetrzym, nie jest jak w opisie, bardzo skomplikowany system alarmowy, montowal to raczej kowal nie elektryk  ale to mozna dociagnac dopracowac, kupilismy foty z tym trzeba bylo sie liczyc, wazne ze serducho bije zdrowo i zawieszenie rewelacja, a 4x4, to trzeba samemu sprawdzic. foty wkleje jutro teraz musze odpoczac

*scalone posty
« Ostatnia zmiana: 18-10-2012, 19:25:26 wysłana przez Filu »

Offline eddie

• Toyot Spamer
  • unique sociopath
« Odpowiedź #46 dnia: 13-08-2012, 09:27:00 »
wnętrze i tak w dużej częsci musisz wymienić przy przekładce, a jak nawet poobijana z zewnątrz, to pewnie rudej nie ma bo na wyspie to rzadkość :) mam nadzieje że nie przyjdą zdjecia z radarów <diabel> czekamy na foty
      "Ty się nie wpier****j, bo nie wiesz gdzie barykada jest"

wolf

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: 17-08-2012, 22:46:54 »
Pare fotek i moj celica-garaz obok inna moja zabywka do jazdy po gorach i taplania w blotku

Offline eddie

• Toyot Spamer
  • unique sociopath
« Odpowiedź #48 dnia: 18-08-2012, 09:50:05 »
Ładna, tylko wywal ten wieś tuning "turbo" i "WRC" rozejrzyj się za JDMowyni lampami na tył, soczewki na przód itd ;) Opony wydają się jakies wąski jak na gt4 jaki to rozmiar?

Offline Jax

• Toyot Spamer
« Odpowiedź #49 dnia: 18-08-2012, 10:10:49 »
Bardzo fajne auto.Gratulacje :-) <brawo>

wolf

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: 19-08-2012, 17:39:41 »
Spokojnie, te literki obedre, opony to 215/45/17 nie w szerokosci problem a to ze kazda inna, teraz walcze z pradem jakis pseldo-elektryk zgwalcil to auto a kabelki jak wiadomo zabieraja najwiecej czasu. Mysle ze nie bedziemy przekladac, w sumie jazda po prawej nie sprawia klopotow a z zarejestrowaniem ,,kein problem,, tym czasem podnosze czasami cisnienie sasiadom, oni jak przystalo na dobrych niemcow preferuja rodzime marki z t.z. normalna iloscia PS-ow, tego mercedesa G tez jakos nie moga pojac, po co komu taki czolg  :-o :-o

Offline eddie

• Toyot Spamer
  • unique sociopath
« Odpowiedź #51 dnia: 19-08-2012, 22:39:56 »
bardzo słusznie, też czekam aż w końcu bedzie można w PL rejestrować RHD. Bedzie prawdziwa zabawka wtedy <diabale>

wolf

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 23-12-2012, 16:05:29 »
Z przykroscia, ale tak mialo byc, sprzedalem GT4 parokrotnie przekroczylem bariere zdrowego rozsadku, a mimo to zyje, auto zawsze wyprowadzilo mnie na droge. Niesamowite uczucie, pozostane przy T20 1,8 i z wspomieniami o GT4. Na celej transakcji nic nie stracilem, poszla za tyle co kupilem,  to co przezylem to wartosc nie do przeliczenia na zadne pieniadze. Teraz czas na MR2 z 3S-GE

Toyota Klub

« Odpowiedź #52 dnia: 23-12-2012, 16:05:29 »