Autor Wątek: Czarna Lista {Stacje}  (Przeczytany 201549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robsajson

  • Gość
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #240 dnia: 31-01-2014, 20:02:09 »
Ja ostatnio tankowałem PB na stacji Tesco.
Zalałem za 30,03 zł o po podjechaniu do okienka nagle było 30,13 zł
Zwróciłem na to uwagę  kasjerce, że chyba sobie jaja robią a ta do mnie z dziobem  :shock:
Różnica niewielka ale często ustawiają się tam długie kolejki więc przycinają równo  :thumbdown:

Offline gutek494

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #241 dnia: 19-04-2014, 20:48:34 »
Dolzamet Chojnów oraz Kowalczyk Chojnów ( Chojnów to miasto przed Legnicą/Lubinem/Polkowicami/Chocianowem ). Paliwo brudne czasami bywało z obydwu stacji, u Kowalczyka niemiła obsługa, Dolzamet w miare spoko obsluga. Kiedys zalalem 2-suw paliwem od Kowalczyka ze stacji to zaczął sie dlawic, jakby z woda rozrobione bylo :)

Offline Markus-boy

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #242 dnia: 12-12-2014, 13:53:27 »
Zielona Góra > ul. Krośnieńska za stacją Orlen. Regulacja zbieżność, pochylenie koła.  :wallbash:Byłem tam 2X. Pierwszy rok temu z toyką E9, aby wyprostować położenie kierownicy (było jakieś 10-15 stopni w prawo) Zrobili mi tak, że ustawili na na jakieś prawie 30 st. w lewo. Nie zdążyłem już reklamować, bo auto sprzedałem i wymieniłem na nowsze. W nowo nabytym E12, również byłem (sugerowałem się ceną 50 zł i że mieli do tego komputer i oprzyrządowanie) Tym razem tak mi ustawili, że auto prowadziło się bardzo źle i również pochylenie kierownicy zrobili w lewo o jakieś 20 do 30 stopni od właściwego prostego położenia. Nie chcąc już się kłócić pojechałem do ASO i w promocyjnej cenie za 89 zł zrobili mi łącznie z wydrukami jak było i jak jest - a było bardzo źle. Każde koło w inną stronę tak na zbieżności jak i na pochyleniu. Teraz auto jedzie jak po sznurku. Odradzam tę stację - mają rozkalibrowane urządzenia i nic z tym nie robią.  >Zbieżność i pochylenie kół Zielona Góra U. Krośnieńska (za Orlenem)<

Offline marines55

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #243 dnia: 04-04-2017, 10:17:00 »
jest tak, jak dasz w łapę, to kontrola przechodzi pomyślnie... a jak nie, to nie.   tak już jest. teraz wszęzie można się "dogadać"

Offline Jerzy Banasiewicz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #244 dnia: 04-04-2017, 15:11:53 »
Czy są jakieś ferelne stacje w Bielsku Białej.

Offline eddys

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Czarna Lista {Stacje}
« Odpowiedź #245 dnia: 23-05-2018, 10:18:50 »
Ja ogólnie odradzam statoil/cricle k w Warszawie i okolicy ze względu na cenę i jakość paliwa, generalnie obsługa i sama stacja są OK.
Często mają wyższe ceny od konkurencji w okolicy i na ich paliwie( 95) mój 1.6 nie jeździ tak dobrze jak na paliwie np. Orlen czy BP. Nie ma tragedii jakoś jedzie ale skoro więcej kosztuje...
Żadnych dziwnych sytuacji( z obsługą itp.) u nich nie miałem.



 

Beesafe.pl