Autor Wątek: Coupe przy 25k budżetu  (Przeczytany 84105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budrzetu
« Odpowiedź #15 dnia: 22-10-2012, 12:55:08 »
 :laugh:
 
Ja dysponując jego kasą kupił bym przedewszystkim celice (V lub VI ale wolał bym V bo wg mnie ładniejsza) MR2  lub przy odrobinie szczęścia i dobrych chęci Mercedesa 129R (SL) lub R170 (slk200) ale mu się niepodobają... Jak 129R może się nie podobać się pytam  :cheesy: nikt mi nie powie, że białe jest białe...

 ehh po co ja się żeniłem  <zalamka>
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline Filu

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 3626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Studio fotografii reklamowej, druk wielkoformatowy
Odp: Coupe przy 25k budrzetu
« Odpowiedź #16 dnia: 22-10-2012, 15:01:52 »
W tym budżecie kupi celicę 7 gen w Gtku z 2ZZ-GE

                             www.FotoSzopa.pl

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budrzetu
« Odpowiedź #17 dnia: 22-10-2012, 16:40:55 »
Faktycznie kilka widziałem, ale jakoś mam obawy czy aby nie zjechane. W imięzasady tanie to zniszczone (chociaż i drogie widywałem zjechane)
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline Filu

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 3626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Studio fotografii reklamowej, druk wielkoformatowy
Odp: Coupe przy 25k budrzetu
« Odpowiedź #18 dnia: 22-10-2012, 17:52:10 »
Ja moją kupiłem za 22k i dopiero po czasie wiem, że były w tej cenie lepsze.
Mądry Polak po szkodzie  :|

                             www.FotoSzopa.pl

Offline dziadek_tadeusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3996
  • Płeć: Mężczyzna

Offline Bonio86

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 872
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budrzetu
« Odpowiedź #20 dnia: 23-10-2012, 00:20:36 »
to juz bym chyba wolal dozbierac do ok 30 i kupic cos tego pokroju http://otomoto.pl/honda-accord-3-0-coupe-C15572842.html
sam mam accorda coupe tylko 99r generacje starszy od prezentowanego wyzej, 3.0v6 i nienazekam, jezdzi sie przyjemnie no i jest Vtec :D

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #21 dnia: 27-10-2012, 13:22:20 »
to juz bym chyba wolal dozbierac do ok 30

Powiedz gdzie leżą to i ja pozbieram

Dziadku pokazywałem mu tą, ja bym brał  :grin: i nawet jak coś uszkodzone to planując zakup za 25k ma jeszcze ponad 8 na jakieś renowację... Uparty osioł  :cheesy: chętnie bym go do środka wsadził by się przejechał.


Na telefony nie odpowiadają? Dziwny sprzedawca  :-)

http://m.allegro.pl/przedmiot,bmw-z3-ladna-100sprawn-19benzyna-godna-polecenia,2733556913.html
no uparł się. Dziś idziemy oglądać, może ktoś chętny się przyłączyć?

http://allegro.pl/mercedes-clk-3-2-amg-i2715863408.html
ja bym to brał :) duży wybór bo jest ich trochę, wersję z zadbaną skórą i max wyposażeniem nietrudno znaleźć.

Przepraszam wszystkich za BUDŻET przez rz
Dopiero zauważyłem
30 letni chłop nie wie jak pisać
« Ostatnia zmiana: 27-10-2012, 15:41:35 wysłana przez Filu »
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline Damian91

  • Global Moderator
  • Toyot Zmotoryzowany
  • ******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #22 dnia: 27-10-2012, 14:13:03 »
Aż tak chesz, żeby brat spadł z fotelem na asfalt przez podłogę? Przecież pierwsze okularniki do rdzewieją na potęgę  :-)

Okropne to Z3, no ale jego wybór. Tamta Solara całkiem ale ktoś się nie popisał przy lakierowaniu tylnego zderzaka co już zapala żółtą lampkę o kolizyjności. Skóra też już swoje najlepsze czasy ma za sobą.. Każde sportowe auto niesie za sobą zwiększone ryzyko dzwona w przeszłości dlatego trzeba więcej uwagi poświęcić przy zakupie  :-)

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #23 dnia: 27-10-2012, 14:24:07 »
Jeżeli będzie w dobrym stanie przy zakupie to on i tak nie będzie tym jeździł dłużej niż 2-3 lata tak myślę. Rdzewiejące okulary są nam znane, ale na tak krótki czas chyba nie ma to aż takiego znaczenia. W końcu się ustatkuje i będzie szukał większego. To tym bardziej przemawia na korzyść camry bo jest to na tyle duże auto z pakownym bagażnikiem, że z jednym dzieckiem i wózkiem spokojnie się zapakuje (mam doświadczenie w pakowaniu rodziny w Polo). W tym przypadku mógł by jeździć nim lata...

No uparł się... osioł jeden :cry:
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline bullseye

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-debian
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #24 dnia: 27-10-2012, 15:56:47 »
Przede wszystkim sprecyzujcie, czy chcecie auto sportowe, czy usportowione, bo to pierwsze wyklucza przedni napęd, a drugie może się okazać zbyt uciążliwe na codzień.
Wszystkie praktycznie auta seryjne to usportowione a nie sportowe to po pierwsze.
Po drugie wyjaśnij mi proszę co do tego ma napęd ? Czyżby kolejny śmieszny fanatyk napędu tylnego bez pojęcia ? ale idąc tym tropem, jak chcesz sportowe to wyklucza to napęd przedni i tylny bo tylko Quattro !

Do tego nie wiem czy wiesz ale dużo łatwiej wyprowadzić z poślizgu auto nadsterownym niż tym w którym ucieka przód, zresztą miałem 380HP w 200SX i w zimę nie miałem problemu najmniejszego (problem był gdy miałem letnie opony, wtedy tył uciekał zawsze, ale zawsze miałem nad nim kontrolę).

Co do problemu, 25 000zł to sporo kasy, poszukaj może 200SX S14A, MR2 SW20 (tej nowej nie uznaje :)), E36 Coupe 2.8L, ze starszych fajny był jeszcze CRX, albo najfajnieszy to 300ZX 3.0TT ale ciężko znaleźć :)


Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #25 dnia: 27-10-2012, 20:40:00 »
Z BMW tylko Z3, inne nie wchodzą w grę. Nissanki mu się nie podobają, ja też raczej bym się ich bał, bo znam je tylko z need 4 speed  :cheesy: i jako lubiany driftowóz może być zajechany. Jeżeli MR2 to tylko spyder mu się jako tako podoba. Z tego co wiem celik nawet nie ogląda. Mogę sobie z wami pisać, ale jakoś mały mam na niego wpływ jeżeli chodzi o wybór wozidła.
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

asia.kuc89

  • Gość
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #26 dnia: 29-10-2012, 16:23:27 »
BMW fajne :D Chętnie bym się dała przewieźć takim Z3 :p

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #27 dnia: 29-10-2012, 21:06:29 »
Kochanie jak dojdzie do zakupu, to jest szansa na jakimś spocie, pod warunkiem, że uda mi się pożyczyć... Wątpię by podwózka moim klasykiem ciępociągała   :cool: Dziś spodobało mu się e46, mi w sumie też, pod warunkiem, że 2,8l  ale pojemność to już mój konik jemu wystarcza 2,0 <diabel>

http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-200-163km-stan-perfekcyjny6biegow-C26524356.html

właśnie namawiam go na to ale twierdzi, że za drogo  <diabel>
« Ostatnia zmiana: 29-10-2012, 21:09:30 wysłana przez uRo »
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Robsajson

  • Gość
Odp: Coupe przy 25k budżetu
« Odpowiedź #28 dnia: 29-10-2012, 21:09:50 »
Kochanie jak dojdzie do zakupu, to jest szansa na jakimś spocie, pod warunkiem, że uda mi się pożyczyć... Wątpię by podwózka moim klasykiem ciępociągała   :cool: Dziś spodobało mu się e46, mi w sumie też, pod warunkiem, że 2,8l  ale pojemność to już mój konik jemu wystarcza 2,0 <diabel>
E46 jest lepsza.Więcej kucy a pali niewiele więcej niż 2,8  :good:

Offline Damian91

  • Global Moderator
  • Toyot Zmotoryzowany
  • ******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna


 

Beesafe.pl