Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Rejestrator video a zasilanie  (Przeczytany 13205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Panromek

• Prawie Toyot
Odp: Rejestrator video a zasilanie
« Odpowiedź #45 dnia: 10-05-2018, 14:47:08 »
Ja również myślę o kamerze przyklejanej - dokładnie Blaupunkt BP 2.5 FHD. Zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie przykleić poprzez taśmę 3M do tej kropkowanej powierzchni płaskiego krążka i do niego mocować rejestrator na przyssawkę. Zasilanie planuję poprowadzić od skrzynki bezpieczników poprzez baypass. Ale jak będzie to czas pokaże.

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
« Odpowiedź #46 dnia: 10-05-2018, 15:09:35 »
Ja mam Viofo A119 - cała przyklejona za lusterkiem: nie widać z pozycji kierowcy w ogóle, ani nawet kabla, nic nie przeszkadza.
A z zewnątrz praktycznie niewidoczna: po bardzo dokładnym przyjrzeniu się i jeśli ktoś wie, gdzie patrzeć, widać tylko obiektyw.

Offline Gipsar72

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: 10-05-2018, 19:36:41 »
Ja właśnie kupiłem Viofo A119 . Czytałem że to bardzo dobra kamera za dość rozsądną cenę - 400 zł. Nie kupowałem tylko adaptera bo planuję jej używać tylko podczas jazdy więc zasilana będzie z gniazdka zapalniczki.  Długo ją masz? Jak się sprawdza? jakieś uwagi plusy minusy?

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
« Odpowiedź #48 dnia: 10-05-2018, 20:54:53 »
Ja mam podpięte przez Mio Mivue Box plus filtr antyodblaskowy (który coś tam pomaga, ale nie niweluje w 100% odblasków).
Plusy - częsta aktualizacja firmware (wciąż) i dyskrecja :) Jakość też oczywiście jak na cenę bardzo dobra.
Minusy - długo się uruchamia (w porównaniu z jakimś Xiaomi, który po paru sekundach już nagrywa).
Ogólnie zależało mi na czymś w miarę dobrym jakościowo, nie kosmicznie drogim oraz właśnie dyskretnym: bo to ma działać, a nie zasłaniać pół szyby plus jeszcze u niektórych kabel wisi i dynda jak... no! ;)

Toyota Klub

« Odpowiedź #48 dnia: 10-05-2018, 20:54:53 »