Autor Wątek: Corolla verso oświetlenie wnętrza  (Przeczytany 17158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafal369

  • Gość
Corolla verso oświetlenie wnętrza
« dnia: 03-02-2013, 07:32:59 »
Witam jestem posiadaczem Corolli Verso 2005r.Mam problem z oświetleniem wnętrza, nie działa mi oświetlenie DOOR, jak otwieram pilotem oraz przy otwartych dzwiach.
Kontrolka otwartych dzwi świeci a jak przełącze światła na ON to palą śię. Zawsze przy otwieraniu pilotem zapalało śię oświetlenie a teraz mam kłopot.
Czytałem o ściemniaczu światła ale niewiem gdzie szukać sprawdziłem bezpieczniki są dobre.
Bardzo proszę o pomoc jak rozwiązać problem z góry bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam Rafał.
mail sobkowie@go2.pl

Offline Mateusz84

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Corolla verso oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #1 dnia: 03-02-2013, 10:23:05 »
sprawdź krańcówki drzwi - to za ich sprawą lampka się świeci po otwarciu drzwi.

rafal369

  • Gość
Odp: Corolla verso oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #2 dnia: 03-02-2013, 11:56:20 »
Sprawdzić czyli rozkręcić i zobaczyć czy dochodzi prąd, jak otwieram drzwi to kontrolka na desce zapala się, też nie zapala mi się światło jak otwieram samochód pilotem, wcześniej zapalało mi się jak otworzyłem pilotem a jeszcze nie otwarłem drzwi samochodu.

Offline Rangers76

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Corolla verso oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #3 dnia: 05-03-2019, 08:03:50 »
Witam. Niestety mam tak samo w Verso 2009-
Otworzę auto pilotem na kluczyku - nie zapala się światło w kabinie. Po otworzeniu drzwi kierowcy na wyświetlaczu pojawia się rysunek które drzwi są otwarte. Niby pierdoła a tak potrafi wkurzyć. Będę drążył ten temat. Jakbym to naprawił dam znać oczywiście.

Offline Rangers76

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Corolla verso oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #4 dnia: 31-03-2019, 07:50:18 »
.
« Ostatnia zmiana: 31-03-2019, 07:53:20 wysłana przez Rangers76 »

Offline Zajac16

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Corolla verso oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #5 dnia: 17-02-2020, 19:16:11 »
witam ja mam dokładnie ten sam problem  a zaczęło  się od zmiany żarówek na ledowe,  póki działały było ok.Jak  zaczęły się przepalać po około 3 miesiącach i pojawiła się dyskoteka chciałem powrócić do normalnych żarówek to przestało świecić na pozycji DOOR . Jak ktoś miał taki problem i zna rozwiązanie tego przypadku to proszę o podpowiedz. Z góry dziękuje  i pozdrawiam


 

Beesafe.pl