Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Reflektory przednie - uszkodzenie odbłyśnika (2009-2012, przed liftingiem)  (Przeczytany 33133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
Nie, nie widać - widać tylko napisy:
Google  :-P :cheesy:
A po co w ogóle tego LEDa montować, jaki jest powód? <zalamka>

Offline pawlik

• Toyot Leżący
  • *
Witam was mam pytanie jakie żarówki polecacie zeby odblysnikow nie wypalalo  myślałem o tych    (Osram NightBreakerPlus +90 te sa dobre) , i jeszcze jakie ledy do jazdy dziennej pozdrawiam .

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
Te żarówki są świetne, jeśli chodzi o światło i stosunkowo dobrą (jak na taką żarówkę) trwałość.
Ale do wypalania najlepsze są najgorsze i najsłabsze żarówki.
Albo albo. Coś za coś.  :-)
LEDy mam paski Philipsa - do obejrzenia w innym wątku, na kratce u dołu. Uważam, że do Verso (przed liftingiem) to jedne z najlepszych i najmniej ingerujących w auto rozwiązanie. :good: I pasuje do auta. :cool:

Offline pawlik

• Toyot Leżący
  • *
Dziękuje bardzo za odpowiedz to czyli kiepsko z tymi żarówkami bo będą wypalać odblysniki to niewiem co juz zrobić a co do ledow to znalazłem takie coś http://www.denken.com.pl/index.php?p773,swiatla-do-jazdy-dziennej-66mm-de6009-profesjonalne-reflektory-led-drl-uniwersalne-okragle-6-6cm-z-homologacja-rl

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
Ja jeżdżę na tych Osramach. :good:
Co do Denkena, to jeśli chcesz się pozbywać p.mgłowych, to oczywiście Twój wybór.  :cool:

Offline pawlik

• Toyot Leżący
  • *
Ale one maja przeciwmgielne i ledy do jazdy dziennej ten drugi link co wysłałem   :-)

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
Drugiego nie klikałem - ktoś tutaj chyba ma takie, wydaje mi się.
Mi takie nie odpowiadają, bo jak się w nich coś popsuje, to wymienić tanio się nie da - a jak mi padną LEDy (samodzielne), to i wymiana tańsza i p.mgłowe mam dalej. :-)
Ale rozwiązanie dobre. :good:

Offline pawlik

• Toyot Leżący
  • *
Ok dzięki za odpowiedz które dokładnie osram polecasz osram night breaker plus unlimited czy osram night breaker unlimited i tez jakie ledy posiadasz dzięki  :-)

Offline Horus

• Toyot Zmotoryzowany
To praktycznie to samo. LEDy paski Philipsa.

Toyota Klub