Autor Wątek: Dziwne kable w Yaris Verso  (Przeczytany 1857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gutek494

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Dziwne kable w Yaris Verso
« dnia: 25-05-2013, 20:57:02 »
Witam.Jestem nowym,szczęśliwym członkiem forum i posiadaczem Toyoty Yaris Verso.Jako że wujek google trochę mi nie pomógł to zwracam się z pytaniem do was.W Toyocie w okolicach ręcznego hamulca i skrzyni biegów mam 3 zaślepki (jakby na jakieś włączniki). Dziś z nudów otworzylem je i zobaczylem kable,mysle no gdzies podlaczone,ale pociagnalem za nie i moim oczom ukazala sie jedna a potem druga wtyczka - brązowa i biała. Ma ktoś może pojęcie od czego to jest? Moze jakiś bajer do zrobienia czy cos ? :P Dziekuje za odpowiedź.Pozdrawiam :)  :-)

Robsajson

  • Gość
Odp: Dziwne kable w Yaris Verso
« Odpowiedź #1 dnia: 25-05-2013, 21:15:15 »
Są to zapewne  wtyczki do włączników podgrzewania siedzeń.

Offline gutek494

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Dziwne kable w Yaris Verso
« Odpowiedź #2 dnia: 25-05-2013, 21:37:27 »
Przepraszam za przeskok działu,niechcący ominąłem go wzrokiem.
To yaris ma podgrzewane fotelasy? Ale jak to kontrolować,zrobić? Bo climatronic nie ma ani nic , wiec nie wiem  :cry:

Robsajson

  • Gość
Odp: Dziwne kable w Yaris Verso
« Odpowiedź #3 dnia: 25-05-2013, 21:44:46 »
Nie wiem czy, były seryjnie montowane podgrzewane fotele w Verso ale Toyoty(szczególnie te z Japoni) często mają puszczone wszystkie wiązki do dodatkowego wyposażenia.
Pod fotelami powinny być wtyczki do podgrzewaczy. Jeśli je masz to trzeba zakupić grzane siedziska, włączniki i pewnie dorzucić przekaźnik/bezpiecznik. Może jednak okazać się to trudniejsze.


 

Beesafe.pl