Autor Wątek: Wymarzone coupe  (Przeczytany 22099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Wymarzone coupe
« dnia: 09-06-2013, 14:04:24 »
Heja!
Ostatnio się zastanawiałem co bym kupił gdybym znalazł (wygrał, odziedziczył po prababci ze strony ciotecznego stryja kuzyna mojego wuja  :cheesy: ) dużą kasę? Pierwsza myśl to gt86, potem jednak pomyślałem, że auto coraz częściej będzie spotykane na ulicach, czy nie lepiej kupić np. celicę (w mojej opinii najpiękniejszą Vgen) czy może mr2 sw20, albo cupe Camry III gen i za kasę która mogła by być przeznaczona na zakup tej hipotetycznej gt86 (około 130k)doprowadzić któryś ze wspomnianych do stanu świetności. Bądź co bądź jeździ ich coraz mniej i posiadanie odnowionego egzemplaża będzie stanowiło przyjemny wyjątek na naszych drogach.

Zapraszam do wyrażenia waszych opinii - która opcja z powyższych jest wam bliższa, a może jakaś inna, jaka?
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #1 dnia: 09-06-2013, 14:49:15 »
Z takim budżetem- Supra.

Offline Damian91

  • Global Moderator
  • Toyot Zmotoryzowany
  • ******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #2 dnia: 09-06-2013, 15:16:49 »
Jeśli mowa o naszej marce to AE86 bądź Lexus SC400..

Z innych to chyba W123 Coupe..

Auto chciałbym zrobić w taki sposób, by było klasykiem, który posiada wyposażenie nie gorsze od aut współczesnych..

Czyli by taka AE86 czy W123 miało elektrykę, klimę, wspomaganie, jakieś znośne audio lecz by te wszystkie zmiany nie rzucały się jakoś w oczy ;) OEM+ :)

Offline Filu

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 3626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Studio fotografii reklamowej, druk wielkoformatowy
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #3 dnia: 09-06-2013, 21:10:35 »
A może MR2 W3 po gradobiciu za 1/3 ceny  :grin: ?

                             www.FotoSzopa.pl

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #4 dnia: 09-06-2013, 21:34:17 »
zakładając, że kasy mam dużo to cco by to nie było i tak zostało by wybebeszone na maxa i odświerzone, mimo wszystko ten model mi jakoś osobiście nie leży. z mr-ek tylko II gen tak jak celka Vgen. Supra jest jakoś zbyt "tjuningowa" nie podoba mi się  :cheesy:

Damian z merców przy kasie powyżej 100k robił bym r129 ewentualnie w208 ale najprawdopodobniej właśnie r129 :) wolę trzymać się toyot bo lista stała by się zbyt długa  :cheesy:
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline bullseye

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-debian
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #5 dnia: 18-06-2013, 16:35:39 »
Z aut które wymieniłeś tylko SW20 jest mało na drogach, reszty modeli jest od zawalenia na drogach/szrotach więc mały sens by inwestować w te auta nie wiadomo ile.

A możs Z32 300ZX ? Datsun 240 ? SW20 Spider ?


Offline Nika

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1838
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #6 dnia: 03-01-2015, 15:57:45 »
Odgrzeje trochę temat.

Moje wymarzone, koniecznie czerwone:

http://tuningpp.com/1993-toyota-mr2-turbo/static.cargurus.com*images*site*2009*07*18*16*21*1993-toyota-mr2-turbo-t-bar-pic-11762.jpeg/www.cargurus.com*Cars*1993ToyotaMR2TurboTbarPicturest24246.../

 :roll:
Żyj i daj żyć innym.

Offline Slavarok

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 859
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #7 dnia: 03-01-2015, 18:57:55 »
@Nika

Co to za link przeraźliwy! Otwierany na andoidzie wywala komunikaty o wirusach i zmusza do instalacji jakiegoś programu antywirusowego.

Offline uRo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #8 dnia: 03-01-2015, 21:42:21 »
Ostatnio popłynąłem z fantazją, gdybym trafił 6 w totka i miał po kumulacji ponad 6 milionów to raczej wybierałbym między C63 AMG coupe, E500 coupe, lub RS5 (z całym szacunkiem do BMW i nie oszukujmy się, pięknej M4 jakoś mam głęboko zakorzenioną niechęć do aut tej marki dlatego nie ma go w moim zestawieniu marzeń :) ). Strasznie podoba mi się też SL R230 oczywiście 500 lub 63 AMG po lifcie jednak 2 miejsca to dla mnie za mało. Żona ma kupę radości jak na otomoto oglądam moje nowe marzenia.
"Tak jeden za drugim podawał swe nazwisko,
Ostatnie to słowa w ich życiu.
Ostatnie pytanie, ostatnia odpowiedź
i jedna kula - to wszystko..."                               Horytnica - "Katyńskie łzy"

Offline Nika

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1838
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wymarzone coupe
« Odpowiedź #9 dnia: 03-01-2015, 22:04:12 »
zmusza do instalacji jakiegoś programu antywirusowego

To tylko reklama...
Moje dziecko tez się stresuje, kiedy ściągnie sobie grę i wyskakuje jej "wykryto 5 wirusów, zainstaluj "koniecznietenwłaśnieprogram"".

Uro, ja tez czekam na jakiś spadek  :grin:  muszę mieć tę czerwona mr2 II gen, jak sobie wymarzyłam w liceum, bo inaczej nie opuszczę po dobroci tego świata  :cheesy: Już nie musi być  turbo GT, te 175 koni wystarczy. Do tego będzie potrzebny garaż... na obecnego aurisa, mr2 i ns4, jak trafi na rynek  :cheesy: Jeszcze gt86 bym adoptowała... i jeszcze jedno wolne miejsce w garażu na Mirai lub inną Toyotkę na paliwo wodorowe  :roll: :roll: :roll:
Żyj i daj żyć innym.


 

Beesafe.pl