Autor Wątek: Podłokietnik w E12, gdzie kupić  (Przeczytany 4169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smiodus

  • Gość
Podłokietnik w E12, gdzie kupić
« dnia: 09-03-2005, 17:51:10 »
witam,

czy moze znacie miejsce w ktorym mozna (po za serwisem gdzie cena jest nieco kosmiczna) kupic sama klapke wierzchnia do podlokietnika? Najlepiej z wersji Luna i oryginal. Niechce kupowac w serwisie bo zaspiewali mi cene ~1000 PLN (wawa-wlochy). Nie jest to element decydujacy o bezpieczenstwie jazdy wiec moge to kupic na "szrocie". Czy moze macie inne zdanie nt temat?

dzieki i pozdrawiam
Sebastian
« Ostatnia zmiana: 28-04-2008, 12:00:48 wysłana przez Janmor »

Bartek72

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #1 dnia: 10-03-2005, 07:20:46 »
Jeszcze calkiem niedawno widzialem na Allegro kolesia sprzedajacego elementy wnetrza z Corolli E12- miedzy innymi kawalek tunelu srodkowego z kompletnym podlokietnikiem.
O ile mnie pamiec nie myli byl to podlokietnik z Terry, tzn. z niedzielona podnoszona klapka (jak w Sol).
A jaki jest w Lunie? Nie mam pojecia.
A cos Ty zrobil z ta klapka?  :oops:

smiodus

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #2 dnia: 10-03-2005, 13:19:05 »
Cytat: Bartek72
O ile mnie pamiec nie myli byl to podlokietnik z Terry, tzn. z niedzielona podnoszona klapka (jak w Sol).


to mnie nie pociesza ... bo z Terry to ja mam :)

Cytat: Bartek72
A jaki jest w Lunie?


Sol/Luna maja taki sam dzielony, Terra i chyba Dynamic (tu nie jestem pewien) pojedynczy i nieco nizszy.

Cytat: Bartek72
A cos Ty zrobil z ta klapka?  :oops:


nic :) mam z wersji Terra i jest ok, ale jezdzilem Luna i jest jeszcze bardziej ok :) sprawdzilem rozstaw srubek i wystarczy wymienic klapke :) bez zmiany tunelu itd. dlatego szukam klapki. Mam skrzynie M-MT i w zasadzie prawa reka caly czas jest na podlokietniku lub na kierownicy,  prawie nigdy na dzwigni zminy biegow.

pozdrawiam
Sebastian

Bartek72

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #3 dnia: 11-03-2005, 07:26:34 »
Ja sie kiedys przymierzalem do wymiany elementow wnetrza (tych ktore sie da) na te "srebrne" (z wersji Sol).
Jak mi podali cene jednej tylko kompletnej popielniczki - no bo przecierz nie samej klapki do niej (ponad 800 PN) to odpadlem i moje czarne plastiki bardzo mi sie zaczely podobac :lol:  - dostrzeglem w nich nowa jakosc. :wink:
Chcialem tez zmieniac grill na ten z wersji Sol (z chromowana ramka) i to akurat bylo duzo tansze - tylko 450PLN. :P
Powodzenia w poszukiwaniu klapki - jak znajdziesz to daj znac. Ja tez chce!!!

Sanctrum

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #4 dnia: 11-03-2005, 08:04:05 »
Ja bym tam na Allegro nie kupował - po co napędzać rynek złodzieji? :bnono A potem Tobie ukradną wózek albo sięwłamią dla podłokietnika.  :evil:

A podłokietnik z Sol to super sprawa - sam sięzastanawiałem w salonie tylko ta cena... Robi sięjuż pomału rynek na te podłokietniki.  :cfiufiu

kefasneo

  • Gość
pod³okietnik przyda³by siê
« Odpowiedź #5 dnia: 11-03-2005, 13:06:23 »
a czy ktoś zna kogoś w wielkopolski gdzie mógłbym kupić podłokietnik do e10 z rozbiórki/ na szrocie?

smiodus

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #6 dnia: 11-03-2005, 14:36:48 »
Cytat: Sanctrum
Ja bym tam na Allegro nie kupował - po co napędzać rynek złodzieji?

masz w zupelnosci racje, ale mi chodzilo (tak jak napisalem) o adres np.: szrotu lub innego tego typu skladu gdzie, ludzie sprzedaja to co da sie wymontowac z aut totalnie rozbitych. Nie popieram zlodziejstwa i przezyje bez tego podlokietnika tylko jesli ktos zna/ma/wie to dlaczego nie zapytac?


Cytat: Sanctrum
A podłokietnik z Sol to super sprawa - sam sięzastanawiałem w salonie tylko ta cena... Robi sięjuż pomału rynek na te podłokietniki.  :cfiufiu


no wlasnie jechalem i mi sie spodobal nawet bardzo, a co do wyboru wersji przy kupnie samochodu niestety nie mialem juz wyboru.

Bartek72

  • Gość
pod³okietnik w E12, gdzie kupiæ
« Odpowiedź #7 dnia: 11-03-2005, 16:42:21 »
Cytuj (zaznaczone)
a bym tam na Allegro nie kupowa? - po co nape˛dzac´ rynek z?odzieji?  A potem Tobie ukradna˛ wózek albo sie˛ w?amia˛ dla pod?okietnika.

W pelni sie z Toba zgodze, tyle ze ilosc roznorodnych rzeczy i stan niektorych z nich ktore koles opisywany przeze mnie wystawil na aukcjach wskazywalo, ze sa to rzeczy "porozbitkowe".
Kupowanie na Allegro np. kolpakow stanowczo odradzam - pamietam jak po kradziezy moich wlasnych napisalem "sympatyczne" maile do trzech sprzedajacych takie kolpaki jak moje, ale "uzywane".
Troche mi nawet wtedy ulzylo... a kolpaki kupilem w ASO.


 

Beesafe.pl