Autor Wątek: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe  (Przeczytany 91107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mx_nowicki

  • Moderator
  • Toyot Leżący
  • ******
  • Wiadomości: 18
Witajcie :)

Miło nam że mogliśmy zawitać na Waszym forum jako partnerzy. Zajmujemy się sprzedażą kosmetyków samochodowych i zaprawek lakierniczych oraz wykonujemy usługi z zakresu auto detailingu. W ofercie posiadamy kosmetyki takich marek jak Zymol, Polishangel, Gtechniq, Shiny Garage, Meguiar's, Car Pro Cquartz, Liquid Elements, Bouncer's, Poorboy's, Chemical Guys, Angelwax, Urban, Menzerna, Scholl, Collinite, Finish Kare, Autobrite, 3M, ValetPRO, Auto Finesse i wiele wiele innych. W tym wątku możecie zadawać pytania dotyczące kosmetyków i ich użycia. Będziemy informować Was o nowościach oraz aktualnych promocjach.

                                                                 WWW.PIELEGNOWACAUTO.PL

Każdy forumowicz może skorzystać z 5% rabatu. Prosimy najpierw założyć konto w naszym e-sklepie, a następnie napisać w tym temacie (lub na maila sklep@pielegnowacauto.pl) prośbę o podpięcie grupy rabatowej i e-mail na który zostało założone konto. Rabat przyznawany jest na stałe, dzięki czemu za każdym razem kiedy się zalogujcie, będą widoczne ceny po rabacie.

Oprócz e-sklepu prowadzimy również sprzedaż stacjonarną. Główna siedziba mieście się w Macierzyszu k/Warszawy, ul.Podgrodzie 4 (dojazd bardzo dogodny ponieważ jesteśmy przy obwodnicy S8).
Ponad to mamy swoje oddziały w Łodzi (siedziba studia SNB, ul.Rewolucji 44), Częstochowie (siedziba studia SNB, ul.Bór 77/81B obok makro), Wieliczce (siedziba studia Detailingservice, ul.Piłsudskiego 92) i Grodzisku Maz.(mieszalnia lakierów Auto Kolor).

W razie pytań możecie kontaktować się z nami mailowo sklep@pielegnowacauto.pl oraz telefonicznie 600-806-425

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku https://www.facebook.com/pielegnowacauto
« Ostatnia zmiana: 02-03-2014, 17:50:18 wysłana przez mx_nowicki »

Offline Swoop

  • Administrator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 4976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł M. - blog osobisty ;)
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #1 dnia: 02-03-2014, 17:44:27 »
Witamy serdecznie na forum Toyota Klub i liczymy na dobrą współpracę :)

Pozdrowienia

Offline Nika

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1838
  • Płeć: Kobieta
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #2 dnia: 19-03-2014, 21:43:18 »
Chciałam kupić wosk finish kare... i brak w magazynie  :cry:
Żyj i daj żyć innym.

Offline mx_nowicki

  • Moderator
  • Toyot Leżący
  • ******
  • Wiadomości: 18
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #3 dnia: 23-03-2014, 20:26:24 »
Finish Kare jest już dostępny :)

Offline Nika

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1838
  • Płeć: Kobieta
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #4 dnia: 24-03-2014, 20:42:31 »
O, bardzo się cieszę, proszę jeszcze o info, co w zestawie powinnam kupić: aplikator, ściereczka, cleaner? Które się nadają najbardziej?
Autko będzie nowe, wprost z salonu, więc nie będą potrzebne zabiegi glinkowania, polerowania czy usuwania smoły. Chcę jedynie zabezpieczyć lakier.
Żyj i daj żyć innym.

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #5 dnia: 24-03-2014, 20:53:33 »
Właśnie jestem ciekawy Nika, jakie bedziesz miała wrażenia oglądając lakier na nowym. Po moim ostatnim pobycie w salonie Toyoty odniosłem wrażenie, że kontrola techniczna powłoki w fabryce nie istnieje. Baranek to się kładzie na podwozie :) Strasznie się opuścili w tym temacie.

Offline paba

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5197
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #6 dnia: 24-03-2014, 21:10:03 »
nowy qashqai skórka pomarańczy, morka wszędzie
w toyocie byłem, to samo

era lakierów wodnych  :o
TIIDA '09

Offline patkrz

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2386
  • Płeć: Kobieta
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #7 dnia: 24-03-2014, 21:13:59 »
Zaprzyjaźniona firma detailingowa jeździ do salonu robić korektę lakieru NOWYCH aut ;) A jeśli chodzi o zabezpieczenie, to ja bym poszła bardziej w jakąś powłokę, a najchętniej oddałabym do detailerów na lekką polerkę i zabezpieczenie.

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #8 dnia: 24-03-2014, 21:16:39 »
To nie lakiery są winne, ale kapitalistyczne podejście do produktu, który po wyprodukowaniu musi się sprzedać.

Offline paba

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5197
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #9 dnia: 24-03-2014, 21:30:42 »
moim skromnym zdaniem zarówno lakiery, jak i podejście

a wszystko za coraz wyższą cenę, kiedyś za kompakt przyzwoitej klasy (w końcówce lat 90) wystarczyło zapłacić ok. 45-50 tysięcy, a teraz trzeba doliczyć z 30% do tej ceny żeby otrzymać taki standard
TIIDA '09

Offline patkrz

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2386
  • Płeć: Kobieta
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #10 dnia: 24-03-2014, 21:31:53 »
Może i to nie wina lakieru. Aczkolwiek japończyki mają miękkie lakiery, trudne do dbania, łatwe do polerowania - podobno :)

Offline mx_nowicki

  • Moderator
  • Toyot Leżący
  • ******
  • Wiadomości: 18
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #11 dnia: 30-03-2014, 14:03:59 »
Nika jeżeli chodzi o nowy lakier to przed woskiem musi pójść cleaner. Lakier zabezpieczony jest woskiem na czas transportu i żadna chemia go nie zdejmie tak do końca. Dlatego właśnie należy zastosować cleaner. Polecam Lusso Revitalizing Cream: http://www.pielegnowacauto.pl/cleaner-lusso-revitalizing-cream-236ml.html Do tego taki aplikator http://www.pielegnowacauto.pl/flexipads-aplikator-tri-color.html natomiast do wosku http://www.pielegnowacauto.pl/liquid-elements-aplikator-soft-100mm.html . I jeszcze mikrofibry. Do wosku http://www.pielegnowacauto.pl/mikrofibra-liquid-elements-le-mad-max-gold-40x40.html i do cleanera co najmniej dwie sztuki takie http://www.pielegnowacauto.pl/microfibra-urban-micro-magic-40x40.html Na sam początek wystarczy :)

Co do morki na lakierze to nie do końca ma znaczenie tylko materiał jaki jest wykorzystywany do lakierowania. Jest to kwestia doboru utwardzacza (szybki, wolny), czasu schnięcia oraz ustawienia pistoletu. Jeżeli chodzi o jakość powłoki lakierniczej to najgorzej jest chyba w mazdach. Bardzo duża mora, lakier bazowy kiepsko wylany i do tego bardzo, bardzo cienka warstwa. To co widziałem na nowej maździe 3 i 6 załamało mnie  :wallbash:

PS. Nikaprzepraszamy za późną odpowiedź. W razie pilnych spraw prosimy pisać na maila sklep@pielegnowacauto.pl  :)
« Ostatnia zmiana: 30-03-2014, 14:06:20 wysłana przez mx_nowicki »

Offline Nika

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1838
  • Płeć: Kobieta
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #12 dnia: 30-03-2014, 14:14:24 »
Długo wyczekiwana odpowiedź... ale za to pełna i brzmi rozsądnie. Wychodzi mi tak licząc mniej więcej, że potrzebuje około 170-180 na materiały (wliczyłam wosk FK)  plus koszty wysyłki, czyli jakieś 2 stówki... na początek  :cheesy: ale to wystarczy pewnie na 2-3 aplikacje?  A glinka? Nie będzie mi potrzebna?

Edit:
Nie spieszyło mi się z odpowiedzią, autko jeszcze nie odebrane. Dlatego napisałam na forum, może jeszcze komuś się przyda ta informacja. W nagłej potrzebie skorzystam z maila i dziękuję za odpowiedź  :good:
« Ostatnia zmiana: 30-03-2014, 14:16:36 wysłana przez Nika »
Żyj i daj żyć innym.

Offline Swoop

  • Administrator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 4976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł M. - blog osobisty ;)
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #13 dnia: 30-03-2014, 18:20:01 »
ale to wystarczy pewnie na 2-3 aplikacje?

wosku to ci wystarczy na 20 aplikacji jak nie lepiej

Offline Bonio86

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 872
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MX Nowicki www.pielegnowacauto.pl Kosmetyki samochodowe
« Odpowiedź #14 dnia: 30-03-2014, 18:59:24 »
nie lepiej pójść w powłoki ceramiczne ?
co prawda nie miałem z nimi kontaktu bo mnie na nie niestać ale tak sobie dumam skoro ceramika na lakierze utrzymuje się długo to czemu nie wyłożyć na nią więcej grosza i mieć spokój na dłużej...
jakaś opinia w tym temacie?



 

Beesafe.pl