Autor Wątek: Turbo w Yaris  (Przeczytany 21263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JaryÂś

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #15 dnia: 06-07-2004, 09:11:00 »
Cytat: Gosiek
Cytat: wwtcka
sprawdź jeszcze w Promotorze oni w kwestii Turbo mają naprawde duże doświadczenie ale nie wiem jak z kwotami


Promotora odradzam ostatnio w stolicy ciągle słychać o niezadowolonych osobach które tam robiły  potem samochody niewytrzymywały  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:


konkrety prosimy nie ploty 8) :adiabelek

Ambrozy

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #16 dnia: 06-07-2004, 09:17:13 »
uuuu trzeba by sie Eła spytać....

Ale 2 moich znajomych jest niezadowolonych ... wsumie zwalili mu doszczednie auto....

JaryÂś

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #17 dnia: 06-07-2004, 09:21:09 »
sietowo :twisted: ja znam Cifa ktory jest zadowlony i lata po miesice promująć więc  :| ...
dobra firma to taka w ktorej takich wpadek nima...

Ambrozy

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #18 dnia: 06-07-2004, 10:29:32 »
Nie no w kazdej firmie sie zdarzy zawsze "coś" ... na kogoś zawsze musi trafić :/

JaryÂś

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #19 dnia: 06-07-2004, 11:02:15 »
idąc dalej ztąd tak własnie powstaj takie ploty.  :mrgreen: u kogos costam tamci schrzanili  ale zato tamci u kogos to super zrobili itd.
uwazam ze kazde pochblestwa powinny byc potwierdzane konkretami taksamo i zjebki. :wink: wiadomo że najlepiej na wlasnej przygodzie.

Gosiek

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #20 dnia: 06-07-2004, 11:49:04 »
Cytat: Yaryś
idąc dalej ztąd tak własnie powstaj takie ploty.  :mrgreen: u kogos costam tamci schrzanili  ale zato tamci u kogos to super zrobili itd.
uwazam ze kazde pochblestwa powinny byc potwierdzane konkretami taksamo i zjebki. :wink: wiadomo że najlepiej na wlasnej przygodzie.


Ciekawe bo ja z kim nie rozmwiam to klnie na "Amatora" - i to nie są dwa przypadki a już z 10...

JaryÂś

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #21 dnia: 06-07-2004, 12:44:20 »
niech sie wypowiedza ci co mają konkrety;-) a zresztą zlezlismy z tematu....

Offline Kruchy

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #22 dnia: 06-07-2004, 14:50:46 »
Cytat: Gosiek
Cytat: wwtcka
sprawdź jeszcze w Promotorze oni w kwestii Turbo mają naprawde duże doświadczenie ale nie wiem jak z kwotami


Promotora odradzam ostatnio w stolicy ciągle słychać o niezadowolonych osobach które tam robiły  potem samochody niewytrzymywały  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:



konkrety do tego????

proszębardzo...
pojechałem do promotora... idęsobie do jakiegoś gostka i mówięże chcęzałożyć turbo... a on co na to odpowiada???

"he he no ja w sumie to nic nie wiem... i nie mogęci w tej chwili nic powiedzieć"

na co ja
"he he nara!!!"

pozdrawiam
... tak tylko żem sobie pomyślał...

JaryÂś

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #23 dnia: 06-07-2004, 16:24:22 »
Cytat: Kruchy
Cytat: Gosiek
Cytat: wwtcka
sprawdź jeszcze w Promotorze oni w kwestii Turbo mają naprawde duże doświadczenie ale nie wiem jak z kwotami


Promotora odradzam ostatnio w stolicy ciągle słychać o niezadowolonych osobach które tam robiły  potem samochody niewytrzymywały  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:



konkrety do tego????

proszębardzo...
pojechałem do promotora... idęsobie do jakiegoś gostka i mówięże chcęzałożyć turbo... a on co na to odpowiada???

"he he no ja w sumie to nic nie wiem... i nie mogęci w tej chwili nic powiedzieć"

na co ja
"he he nara!!!"

pozdrawiam


trzebabylo z cieciem nie gadać:-P  nie ale tak powaznie czy w biurze ci tak powiedzieli?

wwtcka

  • Gość
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #24 dnia: 06-07-2004, 17:06:37 »
z tego co pisują na innych forach Promotor jest zawalony robotą i nawet nie mają czasu na odpisywanie ludziom na maile (m.in. mi nie odpisali  :o ) i nie słyszałem jeszcze złych opinni o nich  :roll:

Offline Kruchy

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
Turbo w Yaris
« Odpowiedź #25 dnia: 07-07-2004, 08:40:31 »
Cytat: Yaryś


trzebabylo z cieciem nie gadać:-P  nie ale tak powaznie czy w biurze ci tak powiedzieli?


 :aduh z cieciem nie gadałem tylko z jakimś pacjętem który grzebał przy samochodzie obok stał jeszcze jeden więc któryś powinien mi udzielić jakiegoś info... buuro było zamknięte... a przecież nie będęjeździł 10 razy żeby trafić na otwarte...

skoro nikt nic nie wie to po jakiego wała w tym warsztacie pracują?
a jak nie to powinna być non stop osoba która mogłaby mi udzielić konkretnych jasnych odpowiedzi...

w promotorze byłem ostatni raz :!: :!: :!: :!: :!: :!:
... tak tylko żem sobie pomyślał...


 

Beesafe.pl