Autor Wątek: Yaris III - Światla do jazdy dziennej  (Przeczytany 7054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sterciu

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
Yaris III - Światla do jazdy dziennej
« dnia: 22-05-2014, 09:51:25 »
Witam , nie znalazlem wątku dotyczącego światel do jazdy dziennej w Yarisie III więc zakładam , jeżeli gdzies jest  takowy to prosze o nakierowanie na niego.

Planuje montaż światel DRL w  yarisie , jest to wersja tradycyjna bez dziennych w reflektorze , jest pełno zamienników do montazu w miejsce halogenów ale to odpada poniewaz auto ma halogeny a nie po to wsumie byly brane aby teraz je wywalić.
Dealer na nasz rynek montowal dodatkowe swiatla dzienne w dolnym grillu w zderzaku:
http://s26.postimg.org/5c7e4e789/dzienne_yaris.jpg

Jest to nic innego jak światła DRL PHILIPS`a 4-Led których koszt jest w okolicach 170~180zł za kpl. W aso wołaja 1300zł tylko w kpl jest ładna ramka obudowująca je. Spotkał się ktos gdzies może z taką ramką poza aso aby można było dokupić (same ramki w grill bez świateł DRL), albo zna może nr jej aby sprawdzić czy aso sprzeda wogole to jako element oddzielny (choć w co wątpie) ??

Główny powód montazu to stacja multimedialna w której w dzień po wlączeniu świateł na ekranie prawie nic nie widać...
Pozdrowionka  . :D

Offline lewis36

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Auris
Odp: Yaris III - Światla do jazdy dziennej
« Odpowiedź #1 dnia: 22-05-2014, 15:38:14 »
Sprawdź instrukcję od radia.Jest tam opcja w ustawieniach ( chyba w display ),która aktywna jest tylko przy zapalonych światłach.Powoduje ona że masz cały czas jedną jasność ekranu,ja to stosuję w okresie gdy jest długo widno i mocno świeci słońce.Z kolei w nocy możesz zawsze wygasić go całkowicie,też w ustawieniach display.Weź się pobaw i zobaczysz jaki efekt.Na dzienne światła szkoda kasy.Pozdrawiam.
lewy

Offline Sterciu

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris III - Światla do jazdy dziennej
« Odpowiedź #2 dnia: 23-05-2014, 10:12:39 »
Tym autem kobieta jezdzi prawie cały wiec zmienianie w ustawieniach nie wchodzi za bardzo w gre bo spokoju bym pózniej nie miał przez tel  :cheesy: . Moze ja bym sobie z tym poradził ale ja sporadycznie tym autem jezdze.  Juz dla świętego spokoju wolę zamontowac te dzienne ale chcialbym aby to jakoś estetycznie wyglądało , a wydaje mi się w miare estetycznie jest własnie z takimi ramkami jak na foto z mojego wczesniejszego postu. Tylko nigdzie nie mogę poza aso znalesc takich... w uzywkach tez nie znalazłem tego jeszcze...
Pozdrowionka  . :D

Offline Sterciu

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Yaris III - Światla do jazdy dziennej
« Odpowiedź #3 dnia: 13-07-2014, 19:21:52 »
Światła zamontowane , muszę przyznać ze i bez ramek z ktorymi aso montuje wygląda dobrze :). Bałem się ze będzie gorzej a światła Narva 4 led idealnie pasują pomiedzy szczebelki dolnego grilla :).



image uploading site
Pozdrowionka  . :D


 

Beesafe.pl