Autor Wątek: Sprężyna gazowa/teleskop do tylnej klapy Corolla Lift  (Przeczytany 2080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rafa³ Cieœ³ak

  • Gość
:shock: Witam.Jestem nowym forumowiczem.Już na początku mam pytanie. Czy ktoś z Was miał problemy z tzw.sprężyną gazową do tylnej klapy w Corolli LiftB ( popularnie mówia na to teleskopy )). Jeśli tak to pytanie : w jaki sposób znaleźć zamienniki , bo oryginalny 1 szt to koszt około 600 zł. a mnie wysiadły obydwa. Regenerować tego nie mozna. W Japan Cars niestety nie posiadają zamienników.Do tej pory nie miałem problemów z moją Corolką więc nie jestem obeznany w temacie. Za wszelką pomoc i sugestie , które pomogą uzyskać dawną świetność auta niekoniecznie za kosmiczną kwotę- z góry serdecznie dziękuję.Rafał.
« Ostatnia zmiana: 28-04-2008, 12:02:52 wysłana przez Janmor »

Pigletto

  • Gość
Sprê¿yna gazowa/teleskop do tylnej klapy Corolla Lift
« Odpowiedź #1 dnia: 21-03-2005, 11:02:11 »
Zdaje mi sięże widziałem kiedyś amortyzatory tylnej klapy gdzieś w jakimś internetowym sklepie, ale nie mogęteraz znaleźć :(

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie szukanie na allegro, e-bay itp. lub dobór takiego amortyzatora z jakiegoś innego auta (niekoniecznie Toyoty).

Zerknij jeszcze tutaj: forum CC  :)

Możesz jeszcze zapytać w firmie star autko: http://star.autko.pl/. Sprowadzają różne części ze szrotów we francji - głównie do Citroenów ale nie tylko. Firma jest sprawdzona :)

Rafa³ Cieœ³ak

  • Gość
adres okolice Warszawy-sprê¿yna gazowa
« Odpowiedź #2 dnia: 30-03-2005, 22:34:59 »
Udało mi sięzlokalizować sprężynęgazową do mojego autka .Dla poszukujących podajęadres : Best  Opacz ul.Centralna 24 05-816 Michałowice tel 22/723-04-03( obok peronu WKD) Mam też adres internetowy : www.motobest.com.pl. Symbol tych sprężyn 21518 cena na dzień 21.03.2005 to netto 50,88 PLN za 1 szt. I jak narazie działają ))Pozdrawiam Rafał C. :aclap


 

Beesafe.pl