Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: PRIUS odholowany....do garazu Toyoty  (Przeczytany 2108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fdemaire

• Gość
PRIUS odholowany....do garazu Toyoty
« dnia: 26-06-2014, 13:26:28 »
Witam i musze sie podzielic zla wiadomoscia...
Dzis rano wsiadajac do samochodu zauwazylem cos nie tak...otworzyl sie normalnie ale nie bylo tego specjalnego "buczenia" (system wspomagania itd) , od razu zrozumialem ze cos jest nie tak jak powinno, no i mialem racje...na wyswietlaczu pojawil sie komunikat ze " system hybrydowy do weryfikacji", myslalem ze to akumulator...kolega dal mi troche "pradu" ze swojego samochodu ale nic sie nie zmienilo...Zadzwonilem do Toyoty Assistance bo samochod jest jeszcze na gwarancji, przyjechali na miejsce i po kilku testach i podlaczeniu "boostera" batterie nic sie nie zmienilo....Dalej na wyswietlaczu mialem "system hybrydowy do weryfikacji", wiec zabrali samochod do garazu Toyoty....maja do mnie dzwonic i mnie informowac na biezao co sie dzieje....

Dalej mojego zlego doswiadczenia  bede wam dawal na biezaco....

Fred z Paris
« Ostatnia zmiana: 26-06-2014, 13:52:39 wysłana przez fdemaire »

Offline Colin

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: PRIUS odholowany....do garazu Toyoty
« Odpowiedź #1 dnia: 26-06-2014, 19:18:32 »
boosterem... żenujący assistance, który może narobić więcej szkód aniżeli pomóc!

Offline Priusman

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #2 dnia: 27-06-2014, 01:45:16 »
No to obaj mieliśmy pechowy dzień, bo mi z kolei wbiło się Volvo pod tył. Zatrzymywałem się przed przejściem dla pieszych, a koleś z tyłu zamiast hamować jechał sobie radośnie do przodu, aż mi zdemolował rufę :(
A co do Twojego przypadku... mam nadzieję, że panowie od boostera nie holowali Twojego samochodu, tylko wzięli go na lawetę...
Łączę się w bólu - każdy dzień bez Priusa jest dniem straconym...  :thumbdown:

fdemaire

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 27-06-2014, 12:14:20 »
boosterem... żenujący assistance, który może narobić więcej szkód aniżeli pomóc!

Mozesz wytlumaczyc ? bede wdzieczny

fdemaire

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 27-06-2014, 12:21:31 »
No to obaj mieliśmy pechowy dzień, bo mi z kolei wbiło się Volvo pod tył. Zatrzymywałem się przed przejściem dla pieszych, a koleś z tyłu zamiast hamować jechał sobie radośnie do przodu, aż mi zdemolował rufę :( A co do Twojego przypadku... mam nadzieję, że panowie od boostera nie holowali Twojego samochodu, tylko wzięli go na lawetę... Łączę się w bólu - każdy dzień bez Priusa jest dniem straconym...  :thumbdown:

dokladnie tak, wzieli ja na lawete i jest w garazu TTY na Charenton , blisko mnie, dzis dzwonil do mnie chef i powiedzial ze bedzie to mnie kosztowac 561 euros, wymiana jakiegos podzepolu zaraz kolo baterii trakcyjnej, zamowili ta czesc i prawdopodobnie bedzie gotow na srode, tj 02/07, z tego co powiedzial to ostatnio mial taki przypadek 2 lata temu, ten sam podzespol...

Wczoraj zabrali Priusa kolo 12 a dzis juz mam diagnoze i wiem ze w srode odbieram

Offline bis24

• Toyot Spamer
  • Fiesta 1.4 mk7 FL
« Odpowiedź #5 dnia: 27-06-2014, 13:56:23 »
.Zadzwonilem do Toyoty Assistance bo samochod jest jeszcze na gwarancji,
bedzie to mnie kosztowac 561 euros, wymiana jakiegos podzepolu zaraz kolo baterii trakcyjnej
?

fdemaire

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 27-06-2014, 16:28:32 »
.Zadzwonilem do Toyoty Assistance bo samochod jest jeszcze na gwarancji,
bedzie to mnie kosztowac 561 euros, wymiana jakiegos podzepolu zaraz kolo baterii trakcyjnej
?

no wlasnie, slusznie zauwazyles... normalnie powinno to przejsc jako samochod na gwarancji, nie chcialem poruszac tego problemu zeby sie nie denerwsowac i nie denerwowac innych, mam wrazenie ze szukaja wszystkiego aby znalezc cos co mogloby przeszkodzic temu aby samochod i naprawa zostala zaliczona jako : w ramach gwarancji...

Przyczepili sie do tego ze ja sam zmienilem orgyginalne kola 17-stki na moje felgi i opony....poza tym nie spodobalo sie im ze mam wlaczony do gniazda ODB "scangauge II"
Jak widzisz nie jest latwo...tam gdzie chodzi o pieniazki....lepiej nie placic, zwalic na klienta ze dokonal modyfikacjii w samochodzie

Zobaczymy co z tego wyjdzie bo mu zagrozilem ze napisze list polecony do TTY Francja ze szczegolnym uwzglednieniem "postawy chefa napraw z Paris12"

Dam znac co z tego wyszlo, bye

Offline STACHUrka

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 15-04-2018, 21:45:46 »
Dam znac co z tego wyszlo, bye

I co?

Offline Priusman

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #8 dnia: 16-04-2018, 12:49:38 »
I co?
I nic. Minęły 4 lata i w międzyczasie Kolega "fdemaire" zmienił samochód na inny :)

Toyota Klub

« Odpowiedź #8 dnia: 16-04-2018, 12:49:38 »