Autor Wątek: EMISJA SPALIN  (Przeczytany 4843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xawere

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
EMISJA SPALIN
« dnia: 11-07-2014, 23:17:37 »
Witam Serdecznie. Przechodząc do rzeczy: stałem się posiadaczem Toyoty Celicy 1.6 z silnikiem 4A-FE . Autko pochodzi z Austrii , autko zostało wyrejestrowane 4 lata temu . Po zakupie dręczy mnie jedna myśl : mianowicie czy autko spełni wszystkie wymagania Wydzialu komunikacji ds. emisji spalin. Dodatkowo dodam że auto nie posiada katalizatora . Prosze o odpowiedzi / ewentualnie rady i przyczyny ktore uniemozliwia rejestracje. ( oczywiscie majac na uwadze ze autko przejdzie pomyslnie badania techniczne )

Offline Darek Toyota

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1694
Odp: EMISJA SPALIN
« Odpowiedź #1 dnia: 12-07-2014, 08:52:25 »
Jeżeli masz dowód rejestracyjny, przetłumaczoną umowę kupna, dowód opłacenia akcyzy i recyklingu, świadectwo o pozytywnym badaniu technicznym i jakiś PIT z Urzędu Skarbowego to nie powinno być problemu w Wydziale Komunikacji.

Offline xawere

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: EMISJA SPALIN
« Odpowiedź #2 dnia: 12-07-2014, 15:51:27 »
i wlasnie chodziloby mi o ten dowod rejestracyjny . Dalem papiery do tłumaczenia i jestem na 90% pewny , że mam tylko pierwszą część dowodu ( jak wiadomo w Austrii dowod rejestracyjny jest dwuczesciowy)  i mnie strasznie trapi czy WK bedzie w stanie odzyskać drugą część .


 

Beesafe.pl