Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Zakup Land Cruisera 120  (Przeczytany 1719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maximus30

• Toyot Leżący
  • *
Zakup Land Cruisera 120
« dnia: 11-09-2014, 11:11:18 »
Witam,
Bardzo dawno nie zaglądałem na forum Toyoty, a bardzo chciałbym się Was poradzić. Czy moglibyście podpowiedzieć mi na co najbardziej zwracać uwagę przy zakupie samochodu Land Cruiser? Interesuje mnie model 120 diesel w przedziale wiekowym między 2006-2010... Zwracam się do Was - szczęśliwych posiadaczy Landków o pomoc, ponieważ kto jak kto, ale właściciele takich pojazdów najlepiej je znają i wiedzą na co trzeba zwracać uwagę...
1) W ASO odradzano mi auta z manualną skrzynią biegów - tłumaczono tym, że w tych skrzyniach elementy w nich zamontowane nie były z najwyższej półki...  :o
2) Różne słyszałem opinie na temat pneumatyki zamontowanej w Landkach... Jedni twierdzą, że bardzo awaryjny system, a drudzy, że wcale nie...  :o

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć mi jaki egzemplarz najlepiej poszukać, w co ma być wyposażony, a w co nie?
Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.
Jacek

Offline mrk2607

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Zakup Land Cruisera 120
« Odpowiedź #1 dnia: 14-12-2014, 21:36:04 »
Hej.
Takie problemy ma każdy ja również przy wyborze auta.
W sumie to pisze by Cię pocieszyć, że ktoś to czyta  :-).
Ja miałem parę aut i powiem , że najważniejsze to by nie był po poważnej kolizji lub po przebiegu 500 000 km.
Co do awaryjności Toyoty to według mojej wiedzy nie ma co patrzyć na to, z uwzględnieniem  ile km będziesz robił.
Ale jak mówisz najlepiej właściciel wie co w trawie piszczy.

Toyota Klub

Odp: Zakup Land Cruisera 120
« Odpowiedź #1 dnia: 14-12-2014, 21:36:04 »