Autor Wątek: Montaż LPG Toyota Celica  (Przeczytany 20775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beniutek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Montaż LPG Toyota Celica
« dnia: 06-10-2014, 14:09:23 »
Cześć, mam pytanie jak w temacie. Chciałbym zamontować gaz do mojej Toyoty, tylko nie za bardzo się oreintuję czy i ewentualnie co dobrze znosi mój motor 1.8 rok 2004. Z góry dzięki za waszą pomoc.

Offline Mockin

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Montaż LPG Toyota Celica
« Odpowiedź #1 dnia: 07-10-2014, 11:07:44 »
Celici nigdy nie miałem ale LPG ostatnio sam zakładałem do mojej Auris 1.6. Montaż wykonany w Energy Gaz Polska, po poleceniu też przez użytkownika uRo. Oni mają bardzo dużo Toyot zagazowanych z tego co widziałem to gazowali też ciekawe motory jak V8, V12 czy amerykańce jak RAMY. Możesz sobie zerknąć w mój wątek o LPG, tam masz opis i zdjęcia z montażu.

Offline wonski

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Montaż LPG Toyota Celica
« Odpowiedź #2 dnia: 07-10-2014, 14:35:42 »
Cześć, mam pytanie jak w temacie. Chciałbym zamontować gaz do mojej Toyoty, tylko nie za bardzo się oreintuję czy i ewentualnie co dobrze znosi mój motor 1.8 rok 2004. Z góry dzięki za waszą pomoc.

Jestem 3000km po montażu w Celice '04 (143km). Jeździ, wszystko ok - i tylko tyle mogę teraz napisać. O więcej zapytaj za dwa lata :). Montowałem w tym samym zakładzie co kolega Mockin, więc z Rembertowa masz 5 minut.
Statystyki mówią,
że podobno na jedną nieszczęśliwą starą pannę
przypada jeden szczęśliwy stary kawaler :)

Offline BlueRapido

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Montaż LPG Toyota Celica
« Odpowiedź #3 dnia: 18-01-2019, 20:37:07 »
Nie rób tego,bo będziesz żałował


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Offline Tenkitten

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Montaż LPG Toyota Celica
« Odpowiedź #4 dnia: 10-05-2021, 22:19:05 »
Za ciepło dla popychaczy zaworów. Wyginają się. Jako były posiadacz Celiny 7 gen odradzam montaż gazu.


 

Beesafe.pl