Autor Wątek: Opinie o silniku 4,5 V8  (Przeczytany 14712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stan1906

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Opinie o silniku 4,5 V8
« dnia: 10-09-2015, 20:37:02 »
Witam. Nie znalazłem o tym na forum nic więc pytam tutaj. Wiecie coś może o silniku 4,5 diesel w LC J200? Czy uznawany jest on za niezawodny czy może zawodny. Generalnie myślę o LC v8 ale nie wiem nic o silniku. Teraz mam v8 benzyna twin turbo w BMW i mam dość tego silnika. Jedyny plus to wielka moc ale poza tym to jest bubel. Dużo słyszałem o niezawodności Toyoty stąd rozważam LC V8. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Offline felicjator

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1205
Odp: Opinie o silniku 4,5 V8
« Odpowiedź #1 dnia: 10-09-2015, 20:44:03 »
Chyba szybciej jakieś info znajdziesz na innym, dedykowanym temu modelowi Toyoty, forum:
http://tlc.org.pl/forum/

Offline stan1906

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Opinie o silniku 4,5 V8
« Odpowiedź #2 dnia: 10-09-2015, 20:58:07 »
Dzięki za linka. Tam też zapytam :-)

Offline Dombrek

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Opinie o silniku 4,5 V8
« Odpowiedź #3 dnia: 19-12-2015, 23:08:55 »
Witam. Nie znalazłem o tym na forum nic więc pytam tutaj. Wiecie coś może o silniku 4,5 diesel w LC J200? Czy uznawany jest on za niezawodny czy może zawodny. Generalnie myślę o LC v8 ale nie wiem nic o silniku. Teraz mam v8 benzyna twin turbo w BMW i mam dość tego silnika. Jedyny plus to wielka moc ale poza tym to jest bubel. Dużo słyszałem o niezawodności Toyoty stąd rozważam LC V8. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

V8 twin turbo to już chyba w M5?! Ale nie dziwię Ci się, że zwracasz się ku Toyocie - też jestem na podobnym etapie i więcej BMW nie kupię (mam V8 ale bez turbo) - BMW jest super jak jedzie, a niestety często kaprysi. Toyota zwykle nie kaprysi, a jak się coś psuje, to właściwie wszystko jest do przewidzenia wcześniej i do prewencyjnego zrobienia. Wkrótce chyba będą w BMW montować oświetlenie pod maską, żeby można w każdych tam warunkach pogrzebać...

Offline MarioBigRed

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o silniku 4,5 V8
« Odpowiedź #4 dnia: 23-10-2016, 23:15:39 »
A jakie kolego masz v8 tak zawodne w BMW ? 😂
Nie wydaje mi sie zrobiłem na swoim 378 tys a rządowe e 38 miały po 700 tys i na aukcji zostały w 15 min wykupione przez oficerów BORu

Ale wracając do v8 Toyoty - bezawaryjny solidny silnik oczywiście 5.7 jeszcże lepszy
MarioBigRed
Sequoia 5.7i Black Made in USA 🇺🇸
Buba jest gruba ale daje radę


 

Beesafe.pl