Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Pytanie czy warto kupić - Wasza opinia  (Przeczytany 5874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sathero

• Początkujący
Pytanie czy warto kupić - Wasza opinia
« dnia: 23-03-2016, 17:57:27 »
Witam,
To mój pierwszy post na forum więc się przywitam ;)

Pytanie dość proste czy warto kupić to autko waszym zdaniem i żeby lepiej określić do czego będzie mi służyć i jaki jest mój charakter jazdy napisze czym aktualnie jeżdżę i zwracam uwagę a na koniec jakie auto sobie skonfigurowałem w salonie.

Aktualnie: Audi TT mk1, 180 KM - Autem poruszam się do pracy i sporadycznie gdzieś dalej np. odcinki 180 KM na autostradzie. Urzeka mnie w tym aucie nietuzinkowy wygląd, fajne przyśpieszenie - spalanie mam w granicach 13 w mieście, autostrada - 12, trasa - 7. Nie lubię hałasu powietrza od 5 tysięcy obrotów na autostradzie - Może to wina prawie 18 lat auta.

Nowe: Toyota GT86 z wydechem i tyłem od TRD plus filtr powietrza - PLUS oczywiście pasy na masce. Cena 132 tysiące - w tym, że chciałem opony 16 cali by czuć lekki komfort jazdy - Nie za małe takie felgi, nie będzie to komicznie wyglądało ?

Więc co się stanie po zamianie auta, będę zadowolony czy rozczarowany - Albo czy dobrze robię zamieniając TT na GT86 ;-)
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Damian91

• Global Moderator
Odp: Pytanie czy warto kupić - Wasza opinia
« Odpowiedź #1 dnia: 06-04-2016, 15:55:30 »

Cytuj (zaznaczone)
chciałem opony 16 cali by czuć lekki komfort jazdy
Jeździłem GT86 na fabrycznych kołach i nie było dramatu. Spodziewałem się wozu drabiniastego a jechało się bardzo komfortowo nawet po bruku.
Cytuj (zaznaczone)
Więc co się stanie po zamianie auta, będę zadowolony czy rozczarowany - Albo czy dobrze robię zamieniając TT na GT86
Sam sobie odpowiesz po pierwszym roku eksploatacji :)
« Ostatnia zmiana: 06-04-2016, 15:58:52 wysłana przez Damian91 »

Offline Piotr Sas

• Toyot Zmotoryzowany
  • był Auris 1.4 D4D jest Skoda...
« Odpowiedź #2 dnia: 07-04-2016, 07:13:18 »
a nie prościej umówić się na jazdę próbną w salonie?
Zawsze to coś da i może przyczynić się do zakupu ....
Obi

Offline arturwwa

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 08-04-2016, 18:43:22 »
gt 86 prowadzi sie bardzo przyjemnie, jest twarde, zwarte, sprezyste, zwinne. niezle reaguje na gaz, jezeli chodzi o automat to jest dosyc wolny. co do osiagow to jest słabo.

gt 86 na 16"?

nigga, please.  :wallbash:

Offline port

• Początkujący
  • To co jest na jutro jest na dzisiaj
    • pracownia mielewczyk
« Odpowiedź #4 dnia: 04-06-2016, 12:56:44 »
Witam,
Też przymierzam się do GT jednak bardziej jakieś używane autko z 2012 roku. Pytanie czy w cenie 60 000 zł nie lepiej kupić jakiś inny model? Podoba mi się wygląd GT na pewno na ulicy robi wrażenie jednak czy nie uważacie że cena jest trochę wygórowana?
Pytanie 2 : w 2017 roku o ile może spaść cena takiego auta?

Offline fynooh

• Toyot Pełzający
  • **
  • 1,6 Valvematic
« Odpowiedź #5 dnia: 15-04-2019, 23:18:50 »
Więc co się stanie po zamianie auta, będę zadowolony czy rozczarowany - Albo czy dobrze robię zamieniając TT na GT86 ;-)
Ale ty zadajesz głupie pytania  <zalamka> A kto to wie, co się stanie po zamianie auta i czy będziesz zadowolony czy rozczarowany? A co się stanie, jak ja jutro kupię sobie buty? Będę zadowolony czy rozczarowany? Wie ktoś?  :o
« Ostatnia zmiana: 15-04-2019, 23:24:08 wysłana przez fynooh »

Offline Robsajson

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 15-04-2019, 23:30:41 »
Ale ty zadajesz głupie pytania  <zalamka> A kto to wie, co się stanie po zamianie auta i czy będziesz zadowolony czy rozczarowany? A co się stanie, jak ja jutro kupię sobie buty? Będę zadowolony czy rozczarowany? Wie ktoś?  :o
Odkopałeś temat z 2016 roku i masz pretensję, że ktoś ma obawy przed zakupem auta? Dla niektórych 60 tys zł jest dużą kwotą.

Toyota Klub

« Odpowiedź #6 dnia: 15-04-2019, 23:30:41 »