Autor Wątek: Nawigacja Prius III  (Przeczytany 6670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bonus1

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Nawigacja Prius III
« dnia: 17-08-2016, 23:41:23 »
Cześć. Mam Priusa III z 2012 po liftingu z kamerą cofania i radiem S 7035. Nawigacja nie jest zainstalowana . Proszę o podpowiedz jak mogę zainstalować jakąkolwiek mapę nawigacji. Z góry dziękuję

Offline HybridEcoPwr

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #1 dnia: 10-07-2018, 09:39:14 »
Cześć. Mam Priusa III z 2012 po liftingu z kamerą cofania i radiem S 7035. Nawigacja nie jest zainstalowana . Proszę o podpowiedz jak mogę zainstalować jakąkolwiek mapę nawigacji. Z góry dziękuję

hej, czy coś znalazłeś w tym temacie? Ja mam to samo i nawigacja jest pusta.

Offline HybridEcoPwr

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #2 dnia: 10-07-2018, 10:57:46 »
Hej,

podbijam temat znowu bo na razie nic nie znalazłem na forum. Mam rocznik 2012 w wersji +. Kupiłem bez żadnych wgranych map mając na uwadze to, że mi nigdy nie była potrzebna bo zawsze odpalałem na telefonie. Po jakimś czasie telefon mi się znudził i stwierdziłem, że jak jest możliwość to dlaczego nie wrzucić mapy EU.

Teraz tak - na internetach pojęcie wgrania map jest zastępowane słowem 'aktualizacja'. Dla mnie aktualizacja to aktualizacja istniejacej już mapy ale dla innych to też instalacja od początku, na takich przypadkach jak mój. Czy ktoś z forumowiczów wgrywał mapę od nowa - nie aktualizował? Jeżeli tak to jaki to koszt (nie ASO) i skąd.

Dzięki z góry!

Offline Lehu2

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
----------------------------------------------------------
Toyota Prius Plug-In Hybrid 1,8 HSD Aspiration 2013

Offline Lehu2

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
----------------------------------------------------------
Toyota Prius Plug-In Hybrid 1,8 HSD Aspiration 2013

Offline mbauris

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 452
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #5 dnia: 18-07-2018, 09:32:51 »
Witam. W temacie aktualizacji mapy w P3. Gość z ASO mówił że płacę jednorazowo 500zł i mogę potem co pewien czas aktualizować mapy w ASO do końca świata. W ASO mam to robić bo tam będę otrzymywać potrzebny kod. Ktoś tak może robi, czy może jest jakaś tańsza opcja?

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4473
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #6 dnia: 18-07-2018, 09:54:46 »
mogę potem co pewien czas aktualizować mapy w ASO do końca świata.
Koniec świata w Toyocie to max. po 3 latach w pakiecie promocyjnym. Potem trzeba płacić.

Offline mbauris

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 452
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #7 dnia: 05-08-2018, 11:55:41 »
Witam. Szukam P3 z taką nawigacją
i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/MC0AAOSwZf9bZZdW/$_21.JPG
Chodzi mi o to że w tym aucie jest możliwość wyświetlania nawigacji na HUD. Dlatego to ważne bo moja żona od jesieni 2017r. ma prawko, i chciałem ułatwić jej życie.
 Powiedzcie czy jest jakiś sposób na aktualizację tej nawigacji, wiadomo powstają nowe drogi.
Mam też  pytanie do użytkowników navi na HUD czy fajne to działa, czy się nie zawiesza?

Offline mbauris

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 452
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #8 dnia: 05-08-2018, 12:01:49 »
https://www.mobile.de/pl/Samochod/Toyota-Pr.Ex.2-J.-TÜV,-ALLE-15000KM/vhc:car,pgn:4,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:24100_27_,frn:2009,prx:11000,ful:hybrid,dmg:false/pg:vipcar/265936443.html
wysyłam link do poprzedniego wątku bo tamten ciężko otworzyć

Offline Danimir

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #9 dnia: 06-08-2018, 08:23:57 »
Witam
Też jestem posiadaczem Priusa III 2012 r i okazało się , że brakowało modułu nawigacji , który dokupiłem na allegro i sam zaktualizowałem mapy pobierając je ze strony Toyoty (koszt około 520 PLN). Jeśli w radiu 7035 brak jest języka polskiego , to jest pewne , że brak jest modułu nawigacji (koszt na allegro około 1000 PLN)

Offline Lehu2

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #10 dnia: 06-08-2018, 08:34:38 »
Wydajecie 1,5 tys.pln na nawigację??? Nie macie na co pieniędzy wydawac?
----------------------------------------------------------
Toyota Prius Plug-In Hybrid 1,8 HSD Aspiration 2013

Offline Danimir

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #11 dnia: 11-04-2019, 12:40:04 »
Moduł nawigacji to nie sama nawigacja,ale dużo lepsze połączenie bluetooth (nie zrywa połączeń telefonicznych jak w przypadku braku modułu ),możliwość odbierania i wysyłania sms , wybór kilku języków w tym polskiego.  :good:

Offline stefanq82

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #12 dnia: 11-04-2019, 15:55:15 »
A czy bez modułu nawigacji można wgrać polskie menu?

Offline wtyku

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 485
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #13 dnia: 11-04-2019, 18:38:37 »
Lehu2 pokaż mi jak działa twoja nawigacja w krajach gdzie dużo tuneli, albo jak jedziesz gdy jest bardzo zachmurzone niebo i pada mocno snieg itd.
Nawigacja fabryczna to świetna sprawa i nawet przestarzała bije na głowę wszystkie zabawki smartfonowe czy same dodatkowe gps.
U mnie GPS działa nawet w podziemiach - na parkingach, tunelach itd. Nie było sytuacji aby miał problem ze znalezieniem sygnału czy stabilnością.
Już pomijam, że navi wskazówki sie pokazują na szybie przez HUD.
Jedyne co może być lepsze w np mapach google to to, że są bardziej aktualne gdzie robią jakieś remonty/nowe drogi, czy w prowadzeniu pod sam adres na jakiś zadupiach totalnych (chociaż z tym różnie bywa, za granicą lepiej pokazuje toyota).

Offline Danimir

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nawigacja Prius III
« Odpowiedź #14 dnia: 11-04-2019, 18:53:47 »
Język polski tylko w nawigacji.


 

Beesafe.pl