Autor Wątek: Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek  (Przeczytany 6746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LpgMasters

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auto gaz  montaż instalacji  LPG, serwis lpg Warszawa, strojenie instalacji lpg sondą AFR
Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek
« dnia: 08-02-2017, 01:32:17 »
Miałem ostatnio okazję na własnej skórze przetestować i porównać wtryskiwacze AC W01 i wtryskiwacze Valtek.
Wtryski Valtek  są wszystkim znane od wielu lat  i wiadomo jak wyglądają i że ich największą zaletą jest cena.
Listwa wtryskowa AC W01 pojawiły sie na rynku w sumie nie tak dawno.

Jak wypada porównanie pokazane jest na zrzutach ekranu z programu diagnostycznego.
Cała wymiana wtryskiwaczy gazowych jest opisana dokładnie co i jak wyszło

http://toyotaklub.org.pl/wtryskiwacze-valtek-czerwone-cz-2/

Zdecydowanie polecam wymienić wtryskiwacze valtek na wtryskiwacze AC W01. Zwłaszcza, że listwa wtryskowa AC W01 kosztuje dosłownie 50-80zł więcej niż wtryski valtek.
A jakość techniczna wtrysków AC W01 jest o dwa poziomy większa niż wtryskiwaczy valtek.
Oczywiście wymiana wtryskiwaczy lpg wiąże się z tym że konieczna jest ponwana regulacja gazu w samochodzie.
serwis lpg Warszawa ,  montaż instalacji LPG Warszawa, strojenie AFR instalacji LPG,

Offline dziadek_tadeusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3996
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek
« Odpowiedź #1 dnia: 08-02-2017, 07:42:10 »
Listwa wtryskowa AC W01 pojawiły sie na rynku w sumie nie tak dawno.

W historii świata może i nie dawno, ale pewnie z 5 lat już są.

Offline LpgMasters

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Auto gaz  montaż instalacji  LPG, serwis lpg Warszawa, strojenie instalacji lpg sondą AFR
Odp: Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek
« Odpowiedź #2 dnia: 08-02-2017, 20:10:31 »
Listwa wtryskowa AC W01 pojawiły sie na rynku w sumie nie tak dawno.
W historii świata może i nie dawno, ale pewnie z 5 lat już są.

Może i 5 lat temu się pojawiły ale do dzisiaj ludzie przyjeżdżają i mówią że chce wymienić wtryskiwacza na takie same, te czerwone wtryskiwacze co ja mam tera.
Ten temat jest właśnie po to żeby szczęśliwym posiadaczom gdzie jest instalacja lpg i wtryskiwacze valtek pokazać że jest znacznie lepsza alternatywa za małe pieniądze.
Właśnie taką alternatywą są wtryskiwacze AC W01.
serwis lpg Warszawa ,  montaż instalacji LPG Warszawa, strojenie AFR instalacji LPG,

Offline Mockin

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek
« Odpowiedź #3 dnia: 11-02-2017, 00:34:05 »
Z tego co wiem to dobre są też baracudy, ale sam nie jeździłem więc nie wiem, a wydają się chyba lepszą alternatywą dla valteców o których różne rzeczy można usłyszeć ale raczej niezbyt dobre

Offline zuoo

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 992
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wtryskiwacze AC W01 zamiast wtryskiwaczy Valtek
« Odpowiedź #4 dnia: 11-02-2017, 00:53:14 »
Jeżdzę na Barracudach już rok i nie mogę złego słowa powiedzieć. No ale ja serwisuje regularnie...
cZŁOwiek  .. zło jest w każdym z Nas ..


 

Beesafe.pl