Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: TOYOTA Fujitsu Ten NHDT-W59  (Przeczytany 2274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chemik1980

• Toyot Leżący
  • *
TOYOTA Fujitsu Ten NHDT-W59
« dnia: 19-02-2017, 00:16:55 »
Siemacie
Nabylem oryginala TOYOTY NHDT-W59, ale jak wszyscy wiemy sprzet ponoc mega, ale robiony tylko na japonski rynek, a wiec...same krzaki  :lol: 
Czy ma ktos doswiadczenie z ta seria?
Czy wie ktos jakie gadgety bede musial dokupic zeby szlo wszystko, tzn. do navi antena to jasne, kamere mam, a co np. z telewizja?
Jak ma sie sprawa komp. pokladowego (spalanie, temp, itp.?)
Co to jest kod ERC, co on daje i jak to zdobyc?
A moze ktos cwiczyl z jezykiem i znalazl jakies info/metode na zmiane krzaczkow np. na EN, albo najlepiej DE, bo o PL nie marze.
No i najwazniejsze, co z mapami, znalazlem jakies w necie, ale tez opisane po japonsku, wiec nie wiem, po cichu licze ze podejdzie cos na DVD z Serii TNS, ale wole pytac u zrodel.

Offline Darek Toyota

• Toyot Zmotoryzowany
Odp: TOYOTA Fujitsu Ten NHDT-W59
« Odpowiedź #1 dnia: 19-02-2017, 10:10:59 »
Prędzej się japońskiego nauczysz. Mapy z europejskich HDD navi to może by podeszły. Szukaj na stronach ruskich, pakistan, bangladesz, tam prędzej coś znajdziesz.

Offline chemik1980

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 20-02-2017, 17:41:07 »
Generalnie duzo idzie intuicyjnie ogarnac, poki co jestem na poszukiwaniu dokladnego opisu pinologii gniazd z tylu i poszukiwaniu okablowania, ew. wtykow zeby podlaczyc kamere, sprobowac TV, poszukuje tez expandera dwupasmowego do radia, ale uwierzcie mi ze warto, efekty dzwiekowe masakra w porownaniu z tym co bylo(oryg. kaseta), no i wydaje mi sie ze gra tez lepiej od Kenwooda DNX 5250BT, ktorego mialem, przede wszystkim idealnie pasuje w oryginalna dziure. Jedyne co mnie nurtuje to kwestia kompa pokladowego, bo nigdzie nie znalazlem zadnych info.

Offline Robsajson

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 23-02-2017, 01:09:59 »
O TV zapomnij. W Japonii jest inny system nadawania sygnału.

Offline chemik1980

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 26-02-2017, 11:21:58 »
No nie dziwie sie, jak u Nas staje sie "modna" rozdzielczosc 4K, bo i tak nikt w tym nie nadaje, tak w Japonii staje sie norma 8K.

Offline ciapus4

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.2 PRIME Dynamic + LED/TECH/JBL Nebula Blue
« Odpowiedź #5 dnia: 26-02-2017, 15:49:30 »
NIe chodzi o rozdzielczość obrazu tylko o częstotliwość i system tv

Offline chemik1980

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 27-02-2017, 01:33:38 »
Spokojnie, wiem o co chodzi, o rozdzielczosci napisalem dla przykladu.
Dzis w koncu odpalilem DVD, bo byl potrzebny mod kilku kabli, no i kamera juz tez dziala, nie moge znalezc jeszcze jakie tam gniazdo jest do anteny GPS, bo wszystkie sa niby podobne, ale nie takie same.

Offline mechu

• Toyot Zmotoryzowany
    • Nawigacje Alarmy CB.
« Odpowiedź #7 dnia: 27-02-2017, 11:58:30 »
Tylko nie rozumiem po co odpalac taka stacje na siłę skoro można miec cos gotowego na rynek europejski ?

Offline chemik1980

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 07-11-2017, 11:43:36 »
Sory za dluga przerwe...
A wiec po dlugiej eksploatacji poddaje sie, sprzet naprawde swietny, ale co z tego jak wkurzaja mnie podstawowe zagadnienia typu brak AF, nie ogarnalem NAVI itp.
Nabylem wczoraj B9010, co prawda uszkodzone, ale mam nadzieje ze ogarne i bedzie hulac.
Jak mi sie uda to zaloze raczej nowy watek, bo tez bede mial duzo pytan, poki co poszukuje pinologii dwoch gniazd z tylu 10 i 20 PINow i o ile znalazlem chyba pasujaca wtyczke 20PIN gdzie bede mogl powalczyc z podlaczeniem, to 10PIN nigdzie nie moge poszukac, ze nie wspomne o schemacie ktory PIN do czego. Bedzie kwestia ogarniecia kamery, map i duzo wiecej, ale tak jak pisalem wyzej, najpierw musze to odpalic, bo wg. sprzedajacego sie nie wlacza.

Toyota Klub

« Odpowiedź #8 dnia: 07-11-2017, 11:43:36 »