Autor Wątek: C-HR - koszty serwisu  (Przeczytany 18389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek C-HR

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR - koszty serwisu
« Odpowiedź #30 dnia: 26-09-2018, 20:29:47 »
Zgodzę się z przedmówcą.

Cytat: Grzesiek C-HR w 24-09-2018, 20:21:39
Chodzi o akumulator w autach z silnikiem 1.2.
Możesz napisać jak ile Ci zaśpiewali za nowy akumulator i jak to wyszło że nadaję się do wymiany,mój czuję też już pada,od początku jak kupiłem auto nie był rewelacyjny,pewnie turecki szajs
Akumulator będzie wymieniony z gwarancji. Przypuszczam, że przyczyną nie pełnej sprawności aku jest to,że auto długo stało z rozładowanym akumulatorem zanim je odebrałem z salonu...
Nie ma problemów z odpalaniem, kręci jak nowy, jednak jest do wymiany

Jeżeli godzinę po odbytej jeździe napięcie na klemach jest poniżej 12,4V --> warto sprawdzić akumulator w ASO (zanim skończy się gwarancja :grin:)


Offline RafalWawa

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: C-HR - koszty serwisu
« Odpowiedź #31 dnia: 28-09-2018, 16:50:52 »
Zgodzę się z przedmówcą.

Cytat: Grzesiek C-HR w 24-09-2018, 20:21:39
Chodzi o akumulator w autach z silnikiem 1.2.
Możesz napisać jak ile Ci zaśpiewali za nowy akumulator i jak to wyszło że nadaję się do wymiany,mój czuję też już pada,od początku jak kupiłem auto nie był rewelacyjny,pewnie turecki szajs
Akumulator będzie wymieniony z gwarancji. Przypuszczam, że przyczyną nie pełnej sprawności aku jest to,że auto długo stało z rozładowanym akumulatorem zanim je odebrałem z salonu...
Nie ma problemów z odpalaniem, kręci jak nowy, jednak jest do wymiany

Jeżeli godzinę po odbytej jeździe napięcie na klemach jest poniżej 12,4V --> warto sprawdzić akumulator w ASO (zanim skończy się gwarancja :grin:)


U mnie też wymieniali na gwarancji - podobno była jakaś partia wadliwych w hybrydach (przynajmniej mi tak powiedziano)


 

Beesafe.pl