Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: C-HR - zalety , wady , uwagi , spostrzeżenia  (Przeczytany 106113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mattman

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR Hybrid
Odp: C-HR - zalety , wady , uwagi , spostrzeżenia
« Odpowiedź #840 dnia: 01-04-2019, 21:40:23 »
Camry...

Chr, raczej w 2020.

Offline JarekWaWa

• Początkujący
« Odpowiedź #841 dnia: 26-04-2019, 18:45:21 »
Moja Toyotka C-HR ma problem. Rzadko jeżdżę z otwartymi szybami, ale jeśli otworzymy tylne szyby to przy prędkości powyżej 60 km/h załącza mi się tylna półka w postaci subwoofera to znaczy wpada w drgania wydając basy aż głowa pęka. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Autko ma dopiero przejechane 300 km..
Jarek

Offline PingNoMore

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #842 dnia: 29-04-2019, 22:40:05 »
Czytam w necie m, że dla nowej RAV4 i Corolli ma być dostępna aktualizacja umożliwiająca korzystanie z Android Auto i Apple Car Play. Czy ktoś się orientuje czy taka aktualizacja będzie dostępna dla CH-R?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Offline P@rsival

• Toyot Leżący
  • *
  • Toyota C-HR Hybrid Prestige+LED+JBL+inne
« Odpowiedź #843 dnia: 30-04-2019, 10:42:43 »
jeśli otworzymy tylne szyby to przy prędkości powyżej 60 km/h załącza mi się tylna półka w postaci subwoofera to znaczy wpada w drgania wydając basy aż głowa pęka. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Autko ma dopiero przejechane 300 km..
Jarek

Nie ma znaczenia czy 300km przebiegu, czy wiecej, ale aerodynamika robi swoje - po otwarciu tylnych szyb faktycznie ból bebenkow, zauwazylem to i zakupilem u Chinczykow owiewki, bo lubie miec lekko uchylone okna.
Na marginesie - uzywalem kilka aut i uzywam rownoczesnie KIA Sportage (obecny model) i takich problemow nie ma.
Jeszcze raz powtorze: gdyby nie silnik hybrydowy to Toyote moznaby bylo skreslic z listy zakupow, bo:
- brak Android Auto, kiepskie multimedia,
- tandetne i rysujace sie boczne plastki,
- pod kanapa tylna same plastiki (zero weluru) - juz mam cale porysowane,
- brak ryglowania po ruszaniu,
- aktualizacja map - tylko 3 lata (KIA 7 lat darmo),
- niezrozumialy brak gniazd USB (jest jedno, ale to za malo).

Ciagle nie wiem czemu produccnci sie upieraja zeby nie bylo na gorze deski rozdzielczej gniazda zasilania np. USB/USB-C - potrzebne do ladowania kamerki, telefonu...
Toyota C-HR Hybrid Prestige+LED+JBL+inne

Offline Ma-corolla

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #844 dnia: 03-05-2019, 11:32:44 »
Nie używam klimatyzacji (tylko kiedy sa upały to tak)wiec powiem wam miałem duzo samochodów Mazda 6 2006 2.3 , land rover freelander , Toyota corolla 2002 sdn, Citroen C5 sdn, Chr .
w każdym samochodzie z powyższych kiedy prędkość była koło 55-100km/h to z perspektywy pasażerów przednich hałas jest nie do zniesienia przy otwartym tylnym oknie . freelander był jedyny co jak opuchnąłem tylna dyzą szybę to przestawało hałasować !!

Jeszcze raz powtorze: gdyby nie silnik hybrydowy to Toyote moznaby bylo skreslic z listy zakupow,
Sprzedaj kupi ktoś inny i będzie zadowolony jak ja!
bo:
- brak Android Auto, kiepskie multimedia,
co masz zamiar robić w samochodzie? jakoś jeżdżąc kolegi KUGA nic mi android auto nie dało więcej niz w CHR jestem w stanie wykorzystać bluetooth mam , telefon odbierac z samochodu moge , jakos w Kuga jedna aplikacja sie pokazywała z mojego telefonu pogoda i tyle nie miałem menu w ekranie samochodu jak sobie to wyobrazałem .. :thumbdown:  po drugie wystarczy sledzenie przez inne media w samochodzie niech google nie w włazi zemną! to samochód śluzy do jeżdżenia !
- aktualizacja map - tylko 3 lata (KIA 7 lat darmo),
to jest Problem Toyoty Polska w innych krajach toyota ma 6 lat gwarancji i 180.000KM!
- niezrozumialy brak gniazd USB (jest jedno, ale to za malo).
Ciagle nie wiem czemu produccnci sie upieraja zeby nie bylo na gorze deski rozdzielczej gniazda zasilania do ladowania kamerki, telefonu...
bo kamerki alkomaty antyradary telefony to taka polska rzeczywistość w innych krajach nie używa się az tak tego. To ze takiemu debilowi trąbniesz kto jedzie jak i zamiast pojechać szybciej to zahamuje abyś wpadł na niego to ja nie mam słów !!
to tureckie auto nie oczekujcie od nich zbyd duzo!
« Ostatnia zmiana: 03-05-2019, 11:37:08 wysłana przez Ma-corolla »

Toyota Klub

« Odpowiedź #844 dnia: 03-05-2019, 11:32:44 »