Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota Yaris 2003, lift, 1.0L, benz + lpg, bezwypadkowy  (Przeczytany 825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DanekRBI

• Prawie Toyot
Sprzedam Toyotę Yaris rocznik 2003 silnik 1.0 benzyna + LPG
Samochód został kupiony w polskim salonie w 2003 roku. Ja jestem 2 właścicielem.

Pierwszym właścicielem był przedsiębiorca budujący domy w Krakowie, który kupił samochód lecz nie przekazał go do firmy, ale samochodem jeździł jego ojciec. Starszy pan dość nieumiejętnie operował skrzynią biegów jeżdżąc na piątym biegu ok 40-50 km/h przez co w ciągu całego okresu jego użytkowania rozwalił silnik. W 2015 roku silnik został wymieniony na taki po przebiegu ok 120 tys km według tego co mówił mechanik, który ten silnik sprowadzał z Francji. Ja natomiast kupiłem samochód w 2016 roku i od tamtej pory dobrze mi służy. Pomimo tego, że silnik był wymieniany, samochód jest bezwypadkowy, gdyż w tej firmie, od której odkupiłem samochód, pracowała moja znajoma, która słyszała o wszystkich akcjach związanych z tym samochodem (obcierki, pobyty w warsztacie etc) oraz zajmowała się dokumentami z nim związanymi (przeglądy, ubezpieczenia). Dlatego też mogę potwierdzić, że samochód nie przejechał więcej niż ma na liczniku i jest całkowicie bezwypadkowy.
Zbiornik gazowy ważny do 2025 roku. Spalanie na gazie w trasie wychodzi ok 6.5 l/100km, benzyny ok 5 l/100km.

Samochód nie jest idealnym okazem (IGŁĄ), który stał w stodole przez 10 lat i się kurzył, co zresztą widać na zdjęciach. Samochód ma parę obcierek parkingowych, klapa bagażnika została lekko wgięta, lewy przedni błotnik został zarysowany na parkingu i po 2 latach zaczął rdzewieć (według poprzedniego właściciela). Na szczęśćie błotniki są wymienialne w całości za niewielkie pieniądze. Z kierownicy zszedł materiał imitujący skórę, gdyż był chyba cieńszy od włosa.

Co najważniejsze - jest niewielki wyciek spod pokrywy zaworów, gdyż sparciała uszczelka i olej delikatnie się sączy. Ubytek jest na tyle niewielki, że w ciągu roku dolewałem oleju tylko raz ok 150 ml. Byłem z tym u mechanika i naprawę oszacował na ok 300 zł, ale nie zlecałem naprawy, gdyż wolę dogadać się z kupującym i obniżyć cenę, a kupujący zrobi sobie to w swoim warsztacie, bo w przeciwnym razie ktoś mógłby pomyśleć, że postanowię naprawić to byle jak tylko do sprzedaży.

Sprzedaję samochód, gdyż kupiłem żonie nieco nowszy model, a sam nie potrzebuję takiego auta. Komuś jednak może jeszcze posłużyć, jeśli nie będą mu przeszkadzać te obcierki oraz będzie dbał o samochód. Ja dbałem jak najlepiej umiałem. Samochód ma kilka mankamentów, ale jestem tego świadom. Cena jest do negocjacji, ale osobom przychodzącymi z propozycjami kupna za "pińć tysięcy i przyjeżdżam dzisiaj" dziękuję uprzejmie.

Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny.
TEL 666 173 060
Cena 7700 zł

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-yaris-lift-bezwypadkowy-z-polskiego-salonu-benz-lpg-ID6yQj4h.html?action=show&id=6011658773&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20170404-[diplayLink]-1603369@1-20170404094305

Toyota Klub