Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Prius III, praktyczne ciekawostki.  (Przeczytany 12177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gutek

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Prius III, praktyczne ciekawostki.
« Odpowiedź #90 dnia: 27-09-2018, 11:28:50 »
Jakub,
dzięki za odp., tel. i chęć pomocy. Super dzięki. :good:

Nie ma problemu  :good:

Jak już kupisz to powiem Ci jak w prosty i bezpieczny sposób zrobić np dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe.
Wg ASO np się nie da bo wszystko wygeneruje błędy - jak czytam o odcięciu pompy paliwa czy baterii to...... :grin: (generowane błędy pomijam). Odcięcie przycisku też pewnie wygeneruje błąd (chodź tu nie jestem pewny) ale tak się rzuca w oczy, że od razu wiadomo gdzie szukać ;)

Witaj, i ja chętnie skorzystałbym z rady jak w prosty sposób zabezpieczyć priusa III przed nieoczekiwaną zmianą właściciela.

Online priusowner

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: Wczoraj o 19:25:39 »
Jak dla mnie jest to praktyczne info i ciekawe wiec pisze tu. Chodzi o Smart-Key-System (keyless)

Troche sie zdziwilem jak po urlopie lapie za klamke od pasazera a tu zero reakcji, bagaznik to samo. Juz sobie pomyslalem, ze padl 12v aku wyciagam kluczyc zeby otworzyc manualnie, lapie za klamke od kierowcy i samochod sie otwiera.

Moze inni wiedza, ale ja dopiero sie dowiedzialem ze moj P3 posiada opcje "Oszczedzanie energii elektrycznej" krota powoduje dekatywacje SKS Smart-Key-System (keyless) jesli samochod jest nieuzywany przez co najmniej 9 dni.

oszczedzanie-energii" border="0

Toyota Klub

« Odpowiedź #91 dnia: Wczoraj o 19:25:39 »