Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 13699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #135 dnia: 04-04-2018, 21:22:19 »
W czasie jazdy można używać tylko certyfikowane aplikacje. Ale są  moduły które odblokowują  video in motion.  Musisz pogoglować.
U kury można to nawet zrobić przez złącze obd tj. usuwa się limiter prędkości dla mirrora a dokładnie przesuwa się ten limiter na abstrakcyjna prędkość gdzie na być mirror blokowany . Zapewne w toyocie też to jest do zrobienia ale pewnie w serwisie tylko taki znaleźć któremu się chce. VW ma nawet dostępne apki ogólnopolskiej dostępne np. http://www.forum.superbclub.pl/viewtopic.php?f=59&t=7873&start=75

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
« Odpowiedź #136 dnia: 05-04-2018, 13:43:31 »
htc 9pce, chr z nawigacją - mirrorlink działa od strzału, bez instalowania czegokolwiek, po podłączeniu kablem trzeba wybrać htc mirrorlink.
Pytanie mam, jak obejść komunikat że nie można używać w trakcie jazdy?
Prośba:
Możesz podać coś więcej na temat tego typu telefonu (Nazwa, nr androida itd). Bo nie bardzo wiem o który dokładnie chodzi? Nigdy nie miałem telefonu firmy HTC, zawsze miałem Samsungi.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Szpyrol

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: 18-04-2018, 16:08:01 »
Ma ktoś może linka do tej appki? Szukam po google play i nie mogę znaleźć ( w wersji webowej).
Zaraz popatrze na wymagania i kupie najtańszego androida który to obsłuży :P

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
« Odpowiedź #138 dnia: 18-04-2018, 17:22:37 »
Testował ktoś może na Samsung S9+?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: 18-04-2018, 21:32:55 »
Ma ktoś może linka do tej appki? Szukam po google play i nie mogę znaleźć ( w wersji webowej).
Zaraz popatrze na wymagania i kupie najtańszego androida który to obsłuży
I jaka apke Ci chodzi ?

Potrzebujesz Galaxy S3 z androidem nad 4.3 robisz roota kingrootem podmieniasz później plik TMServerapk wygrywasz drivelink wersja jakakolwiek i wszystkie apki działają w trakcie jazdy

Offline Szpyrol

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #140 dnia: Wczoraj o 09:41:51 »
Cytat: Szpyrol w Wczoraj o 16:08:01
I jaka apke Ci chodzi ?

Potrzebujesz Galaxy S3 z androidem nad 4.3 robisz roota kingrootem podmieniasz później plik TMServerapk wygrywasz drivelink wersja jakakolwiek i wszystkie apki działają w trakcie jazdy

Nie wiesz czy siądzie z galaxy note 3 :P?

Offline Eryk

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: Wczoraj o 13:23:50 »
cięzko wyczuć na pewno idzie na mirrolink 1.0 a tego ma s3 i note2 .

Offline jeryf

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #142 dnia: Wczoraj o 15:22:01 »
I jaka apke Ci chodzi ?

A możesz dać jakiś link do działającej instrukcji i wersji apek? Bo jest ich w necie setki, ale większość nie działa i ludzie wracają do oryginalnego Drivelinka i TMServera, ale te działają tylko na postoju:(, co w przypadku nawigacji nie ma sensu... A kabelków od sygnału parking brake od TT2 wolałbym nie przecinać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline laki

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 Hybrid, Dynamic, Metal Stream
« Odpowiedź #143 dnia: Wczoraj o 19:32:37 »
Toyota mówi nie Androidowi Auto: Google ma zbierać za dużo prywatnych danych: https://www.dobreprogramy.pl/Toyota-mowi-nie-Androidowi-Auto-Google-ma-zbierac-za-duzo-prywatnych-danych,News,87612.html

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #144 dnia: Wczoraj o 21:46:57 »
I jaka apke Ci chodzi ?

A możesz dać jakiś link do działającej instrukcji i wersji apek? Bo jest ich w necie setki, ale większość nie działa i ludzie wracają do oryginalnego Drivelinka i TMServera, ale te działają tylko na postoju:(, co w przypadku nawigacji nie ma sensu... A kabelków od sygnału parking brake od TT2 wolałbym nie przecinać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Napisz mi jakiegoś maila to ci wyśle .

Toyota Klub

« Odpowiedź #144 dnia: Wczoraj o 21:46:57 »