Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 23673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #135 dnia: 04-04-2018, 21:22:19 »
W czasie jazdy można używać tylko certyfikowane aplikacje. Ale są  moduły które odblokowują  video in motion.  Musisz pogoglować.
U kury można to nawet zrobić przez złącze obd tj. usuwa się limiter prędkości dla mirrora a dokładnie przesuwa się ten limiter na abstrakcyjna prędkość gdzie na być mirror blokowany . Zapewne w toyocie też to jest do zrobienia ale pewnie w serwisie tylko taki znaleźć któremu się chce. VW ma nawet dostępne apki ogólnopolskiej dostępne np. http://www.forum.superbclub.pl/viewtopic.php?f=59&t=7873&start=75

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
« Odpowiedź #136 dnia: 05-04-2018, 13:43:31 »
htc 9pce, chr z nawigacją - mirrorlink działa od strzału, bez instalowania czegokolwiek, po podłączeniu kablem trzeba wybrać htc mirrorlink.
Pytanie mam, jak obejść komunikat że nie można używać w trakcie jazdy?
Prośba:
Możesz podać coś więcej na temat tego typu telefonu (Nazwa, nr androida itd). Bo nie bardzo wiem o który dokładnie chodzi? Nigdy nie miałem telefonu firmy HTC, zawsze miałem Samsungi.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Szpyrol

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: 18-04-2018, 16:08:01 »
Ma ktoś może linka do tej appki? Szukam po google play i nie mogę znaleźć ( w wersji webowej).
Zaraz popatrze na wymagania i kupie najtańszego androida który to obsłuży :P

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
« Odpowiedź #138 dnia: 18-04-2018, 17:22:37 »
Testował ktoś może na Samsung S9+?
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: 18-04-2018, 21:32:55 »
Ma ktoś może linka do tej appki? Szukam po google play i nie mogę znaleźć ( w wersji webowej).
Zaraz popatrze na wymagania i kupie najtańszego androida który to obsłuży
I jaka apke Ci chodzi ?

Potrzebujesz Galaxy S3 z androidem nad 4.3 robisz roota kingrootem podmieniasz później plik TMServerapk wygrywasz drivelink wersja jakakolwiek i wszystkie apki działają w trakcie jazdy

Offline Szpyrol

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #140 dnia: 19-04-2018, 09:41:51 »
Cytat: Szpyrol w Wczoraj o 16:08:01
I jaka apke Ci chodzi ?

Potrzebujesz Galaxy S3 z androidem nad 4.3 robisz roota kingrootem podmieniasz później plik TMServerapk wygrywasz drivelink wersja jakakolwiek i wszystkie apki działają w trakcie jazdy

Nie wiesz czy siądzie z galaxy note 3 :P?

Offline Eryk

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: 19-04-2018, 13:23:50 »
cięzko wyczuć na pewno idzie na mirrolink 1.0 a tego ma s3 i note2 .

Offline jeryf

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #142 dnia: 19-04-2018, 15:22:01 »
I jaka apke Ci chodzi ?

A możesz dać jakiś link do działającej instrukcji i wersji apek? Bo jest ich w necie setki, ale większość nie działa i ludzie wracają do oryginalnego Drivelinka i TMServera, ale te działają tylko na postoju:(, co w przypadku nawigacji nie ma sensu... A kabelków od sygnału parking brake od TT2 wolałbym nie przecinać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline laki

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 Hybrid, Dynamic, Metal Stream
« Odpowiedź #143 dnia: 19-04-2018, 19:32:37 »
Toyota mówi nie Androidowi Auto: Google ma zbierać za dużo prywatnych danych: https://www.dobreprogramy.pl/Toyota-mowi-nie-Androidowi-Auto-Google-ma-zbierac-za-duzo-prywatnych-danych,News,87612.html

Offline Eryko_twl

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #144 dnia: 19-04-2018, 21:46:57 »
I jaka apke Ci chodzi ?

A możesz dać jakiś link do działającej instrukcji i wersji apek? Bo jest ich w necie setki, ale większość nie działa i ludzie wracają do oryginalnego Drivelinka i TMServera, ale te działają tylko na postoju:(, co w przypadku nawigacji nie ma sensu... A kabelków od sygnału parking brake od TT2 wolałbym nie przecinać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Napisz mi jakiegoś maila to ci wyśle .

Offline WoRo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #145 dnia: 24-04-2018, 07:10:30 »
A próbował może ktoś Samsung A8 (Android 7.1.1) i Avensis 2015 z najnowszym Updatem (z tego roku) systemu multimedialnego?
Może ktoś ma jakieś nów to bo podłączeniu kabelkiem i włączeniu w ustawieniu mirror link ekran telefonu gaśnie - pojawia się komunikat o połączeniu i nic. Aplikacja LG pokazuje po instalacji, ze jest tylko dla telefonów LG. Jakieś szanse na odpalenie tagów tej konfiguracji (głównie pod katem Google Maps - bo mam od Toyoty nie znoszę).

Offline Dobi

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #146 dnia: 24-04-2018, 08:00:08 »
Aplikacja LG pokazuje po instalacji, ze jest tylko dla telefonów LG. Jakieś szanse na odpalenie tagów tej konfiguracji (głównie pod katem Google Maps - bo mam od Toyoty nie znoszę).

Ostatnia aktualizacja aplikacji LG Mirror Drive zatrzymuje się jak wykryje inny telefon jak LG, spróbuj poprzedniej wersji - można odnaleźć w sieci poza Goole Play.   

Offline WoRo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #147 dnia: 24-04-2018, 10:42:05 »
Ostatnia aktualizacja aplikacji LG Mirror Drive zatrzymuje się jak wykryje inny telefon jak LG, spróbuj poprzedniej wersji - można odnaleźć w sieci poza Goole Play.

A jakaś konkretna wersja, która działa a nie jest z epoki kamienia łupanego?

Offline Dobi

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #148 dnia: 24-04-2018, 12:18:20 »

A jakaś konkretna wersja, która działa a nie jest z epoki kamienia łupanego?

Wersja 1.2.1.2, miałem też problem z aktualizacją MirrorLink 1.1, ale to  było na S7 - pomogło przywrócenie fabrycznej wersji.

Offline WoRo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #149 dnia: 24-04-2018, 15:45:15 »
No niestety. Aplikacje stad:
https://www.apkmonk.com/app/com.lge.mirrordrive/#previous

Na Samsung A8 (2018) oraz Samsung A3 (2016j daje się ?uruchamiać? (choć zaraz po starcie wywala się) najstarsza czyli 1.2.0.3. Pozostałe zaraz po starcie meldują, ze są tylko dla telefonów LG.
Wiec chyba lipa u mnie.

Toyota Klub

« Odpowiedź #149 dnia: 24-04-2018, 15:45:15 »