Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 20091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #165 dnia: 16-05-2018, 11:17:15 »
Gratuluję Eryk, ale według mnie to Toyota z tym swoim softem dała plamę. To jest tak jakbyśmy kupili kabriolet  i zaprzęgli do samochodu konie :). Postęp techniczny jest w tej dziedzinie znaczny, a Toyota dała rozwiązanie, a raczej cofnęła się o kilkanaście lat. Dziwne to zacofanie.   
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Eryk

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #166 dnia: 16-05-2018, 13:25:52 »
ja uważam ze mirrorlink to super rozwiązanie ale problem polega że nie wspierane przez producentów telefonów dwa producenci samochodów też nie wiedzą w którą stronę iść , to jest taka trochę mafia googla bo oni tak trochę wyskoczyli z tym android auto, producenci telefonów poszli za nimi i mamy to co mamy .

Nie zminia zmienia faktu że taka Toyota projektując dwa lat temu samochód nie pomyślała ze system powinnien być bardziej elastyczny chociaz co by meli tam dać sam nie wiem android też nie jest ciekawy .

po paru tygodniach kombinowania z mirrorem mogę stwierdzić że jest to idealne rozwiązanie pod warunkiem ze byłby rozwinięty np. mirroring poprzez wifi. nie mniej nawet na kablu jest to lepsze niż android auto :)

Offline pireus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #167 dnia: 16-05-2018, 13:40:26 »
nie mniej nawet na kablu jest to lepsze niż android auto
Jak może być lepsze coś co praktycznie nie działa?
mogę stwierdzić że jest to idealne rozwiązanie pod warunkiem ze byłby rozwinięty
Ale nie jest. Trabant też byłby najepszy na świecie gdyby był rozwinięty. Ten system jest już martwy, bez żadnego wsparcia od producenta. Na szczęście przy Aygo Toyota poszła już po rozum do głowy.

Offline Italo

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.2T 4x2 M/T Premium kol. Metal Stream 2016
« Odpowiedź #168 dnia: 24-05-2018, 08:02:19 »
A jak i skąd można zaktualizować TT2 bez Go ?
Miłośnik "włoszczyzny" zachwycony stylem C-HR :)

Offline Marek08

• Toyot Leżący
  • *
  • Toyota C-HR Hybrid - Premium - Biała
« Odpowiedź #169 dnia: 24-05-2018, 08:50:46 »
Czy może ktoś pisał do Toyota Polska w sprawie działania  tego mirorlinka w naszych C-HR z TT2 ? Ciekaw jestem ich stanowiska w tej sprawie. Dzisiaj wyślę emaila z zapytaniem o współpracy TT2 z mirorlink. Pozdrawiam. :-)

Offline Ma-corolla

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #170 dnia: 26-05-2018, 17:12:14 »
A czy ktoś wysłał maila w sprawie nie łacznosci z telefonami  , to ze jest połaczenie telefoniczne przez BT to co innego i tak nie wydze co i jak w komurce ...

Pytacie się tu czy ktoś pisał Sami napiszcie maile ile samochodów CHR sprzedanych w PL to połowa maily powinna Pani ALEKSANDRA OBTUŁOWICZ dostać i odpisać co i jak a nie tak jak teraz robi!

Tak samo chcemy google maps oraz yanosik na pokładzie ale jakoś nikt nie pisze DO centrali toyoty ! lokalny sprzedawca nie informuje TOyota polska o to co użytkownicy CHCĄ.
więc każdy teraz dziś jutro albo kiedy ma czas napisać mail w sprawie yanosik.pl w sprawie google maps w sprawie łączności z autem w sprawie mirror link..

mail toyota centrala WAWA to : klient@toyota.pl   

Więc do pisania zobaczymy co nam odpowiedzą

Offline Darek Toyota

• Toyot Zmotoryzowany
« Odpowiedź #171 dnia: 26-05-2018, 18:46:16 »
Ubawiłem się.
Ma-corolla, no to do dzieła. Żeby tylko zrozumieli o co Ci chodzi.

Offline martinez07

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #172 dnia: 27-05-2018, 13:20:18 »
Ubawiłem się.
Ma-corolla, no to do dzieła. Żeby tylko zrozumieli o co Ci chodzi.

A z tym może być problem - normalnie składająca zdania osoba, nie zrozumie tego bełkotu  <zalamka>

Offline zdenek2007

• Toyot Pełzający
  • **
  • Hybrid C-HR-Prestige+LED/TT2Go-Metal Stream
« Odpowiedź #173 dnia: 27-05-2018, 20:19:46 »
Złośliwości nic nie wnoszą do tematu!!! A co gorsza też mogą brzmieć jak "bełkot"  :czerwona:

Offline mariuszs

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #174 dnia: 27-05-2018, 20:49:36 »
A czy ktoś wysłał maila w sprawie

Moim zdaniem nic to nie da, ale nie zaszkodzi. Może ktoś tam te maile czyta i się zastanowi oraz przekaże do centrali narzekania. Zobacz co odpowiadała Toyota UK na zgłoszenia użytkowników w tej sprawie:

http://blog.toyota.co.uk/toyota-touch-2-faq#comment-1552413

http://blog.toyota.co.uk/2016-toyota-touch-2-with-go-multimedia-system#comment-1551312

http://blog.toyota.co.uk/toyota-touch2-with-go-receives-major-software-upgrade#comment-1553472

Po drugie rozeszła się informacja że Toyota porzuca Touch'a w Europie i przechodzi na Entune.

I tak, jest to żałosne co robi Toyta. Warto o tym mówić, bo sprzedaje się nam bubel. Kliencie chcą Android Auto oraz Apple Car.
« Ostatnia zmiana: 27-05-2018, 20:56:05 wysłana przez mariuszs »

Offline Eryk

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #175 dnia: 27-05-2018, 21:52:50 »
Myślę że w toyocie jest lekki haos raz informacje że nie będące spierać android auto bo nie zapewnia prywatności użytkowników.
Aż tu nagle w Aygo lądują android auto , mają niezłą maniane i chyba nie widzą w którą stronę iść, o ile w Europie mogą sobie walić w kulę to zastanawiam się jak oni w USA funkcjonują.

Offline sanchez

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 hybrid C-HIC + pp
« Odpowiedź #176 dnia: 28-05-2018, 18:26:26 »
Tylko że Aygo to francuz ze znaczkiem Toyoty.

Offline PingNoMore

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #177 dnia: 28-05-2018, 23:08:32 »
Dorwałem Galaxy S3, zainstalowałem na nim odpowiedni program i mapy wyświetlają się na ekranie w aucie. Niestety po ruszeniu GPS w telefonie gubi lokalizację. Czy to może być wina tego, że w telefonie nie ma karty SIM?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Offline Marek08

• Toyot Leżący
  • *
  • Toyota C-HR Hybrid - Premium - Biała
« Odpowiedź #178 dnia: 04-06-2018, 06:23:09 »
Odpowiedż od Toyota Polska na moje pytanie o działaniu mirorlinka na TT2 w naszych C-HR.
"Szanowny Panie

Przykro nam z powodu niedogodności w związku z funkcjonowaniem opcji Mirrorlink w Pana samochodzie.

Firma Toyota posiada produkt, który wykorzystuje komunikację Mirrorlink, niemniej jednak wymaga to spełnienia pewnych warunków. Z punktu widzenia firmy Toyota, wymagane jest, aby telefon podłączony kablem USB posiadał zainstalowaną oraz działającą oryginalną aplikację drivelink. Niestety aplikacja ta ma bardzo okrojoną ilość telefonów, na które może być zainstalowana.
Jeżeli użytkownik dysponuje takim telefonem, to może korzystać z nawigacji zainstalowanej w telefonie. I ta funkcja cały czas działa. W tym wypadku problem leży po stronie producentów telefonów, którzy poprzez zmiany modeli swoich telefonów oraz systemu operacyjnego w nich zainstalowanego powodują, że spełnienie wymagań Toyoty jest ?trudne?
Aktualnie Drivelink nie jest rozwijany i nie jest dostosowany do najnowszego systemu Android, co oznacza że jeżeli w telefonie jest zainstalowany system Android 4.2 lub wyższy, to korzystanie z Mirrorlinku nie jest możliwe.
Producent wie o tych ograniczeniach i obecnie czekamy na rozwiązanie tej kwestii. Aktualnie nie mamy jednak żadnych wiążących informacji w tym zakresie.

Mając nadzieję na przyjęcie powyższych wyjaśnień, pozostajemy

Z poważaniem

Aleksandra Obtułowicz

Koordynator ds. Kontaktów z Klientami
Toyota Motor Poland Co.,Ltd."

Offline PingNoMore

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #179 dnia: 04-06-2018, 08:14:04 »
Nareszcie konkretna odpowiedź

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka